Bardzo fajnie, że mimo iż to ostatni dzień to każda drużyna ma o co walczyć, a spotkanie, które przeanalizujemy może odpowiedzieć nam która z drużyn bezpośrednio awansuje do EU Masters, ale wciąż jest również możliwy potrójny tie-breaker. Jednak na pewno to będzie jedno z trzech najciekawszych spotkań ostatniego dnia.

Diabły z Wielkiej Brytanii grają raczej powyżej oczekiwań. Chociaż według mnie prócz dość niespodziewanej wygranej z MAD to reszta wyników była zgodna z oczekiwaniami co do Brytyjczyków. Tak jak pisałem wczoraj celowali w dwa zwycięstwa i mimo, że z Serbami było dość równo to jednak ostatecznie udało im się wygrać te spotkanie, a świetny dzień miał strzelający Yusa, dzięki czemu awansował na piąte miejsce w statystykach KDA wśród wszystkich graczy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak Diabły mają lekki problem na górnej alei, gdzie Kerberos jest zdecydowanie zbyt agresywny, a średnia 3.5 śmierci na mecz to zdecydowanie za dużo szczególnie, że przyjdzie mu zagrać na Agresivoo, który obecnie ustępuje tylko Sacre z SK Gaming, a KDA posiada dwukrotnie lepsze od dzisiejszego rywala.

Statystyki statystykami, ale synergia na linii Agresivoo-Cinkrof jest naprawdę dobra. W ogóle Cinkrof gra dobry turniej prócz jednego spotkania z MAD, gdzie ewidentnie podszedł do spotkania zbyt ambicjonalnie, bo kiedyś przed EU Masters wyleciał ze składu MAD kosztem obecnego junglera Hiszpanów. Jednak prócz tego spotkania z MAD to D1 wyglądało taktycznie wręcz znakomicie i wierzę, że tutaj też uderzą w słabości Diabłów oraz pokażą, że indywidualnie są porównywalni do SK, a nie do zespołu z Wysp. Na mój typ dam 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – Diabolus Esports11.75STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy to będzie pierwsza porażka D1 w Play Inach? Według mnie tak! Devils.one vs Misfits Premier (Typ i analiza)
Następny artykułCzy MAD Lions odpadną już teraz? Według mnie nie. MAD Lions vs Crvena Zvezda (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.