Doczekaliśmy się ostatnich spotkań w Ultralidze. Wczoraj wystąpił trochę paradoks, bo mimo świetnego dla mnie i zapewne wszystkich odwiedzających bloga dnia, bo bardzo spory plus zrobiliśmy to niestety te wyniki sprawiły, że dziś pierwszym spotkaniem o pietruszkę może być dopiero AVEZ vs Piratesports, a więc dopiero trzecie spotkanie. Pierwsze dwa mimo, że to walki Dawida z Goliatem to jednak dla PRIDE i Diablo.Chairs to spotkania o być albo nie być w Play Offach.

AGO Rogue z ewidentną zadyszką. Wczoraj pisałem, że Devils.one jeśli uda się zrobić przewagę w wczesnej fazie gry to wygrają te spotkanie. Pomyliłem się! Oni nawet early przegrali, ale potem genialnie wrócili do rozgrywki i będę to powtarzał jak mantrę AGO z Colorem wyglądało niebo lepiej niż z Szygendą, który wczoraj kilkukrotnie… ratował ekipę Devils.one wyrzucając ich z ulti Miss Fortune. Ogólnie walki drużynowe AGO wyglądały tragicznie i na tym polu jest bardzo, ale to bardzo dużo do poprawy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

PRIDE już wczoraj wygrało jedno spotkanie o wszystko, bo wczorajsza ewentualna przegrana z Diablo.Chairs to byłby definitywny koniec marzeń o Play Offach, ba to byłoby nawet przyspawanie do ostatniego miejsca w lidze. Nie ma co ukrywać poszli all in w swojej kompozycji z Volibearem na górnej alejce i Kha’Zixem w lesie. Choć sam pograłem ich zwycięstwo to patrząc na kompozycje lekko mówiąc zwątpiłem w to, ale środkowy etap gry genialny w ich wykonaniu i Warszi na LeBlanc kapitalna robota z wyszukiwaniem sobie celów. Świetne rozpoznanie team compu rywali i w pełni zasłużone zwycięstwo.

Mimo wszystko ciężko mi jest uwierzyć w dzisiejszą ewentualną wygraną PRIDE. Takiej ekipie jak AGO nie przystoi przegrywać trzech map z rzędu i jednak dalej mimo wszystko ich zrozumienie gry jest dużo lepsze niż tych ekip z dołu tabeli. PRIDE musi wydraftować coś bardzo agresywnego i rzucić się na rywali, bo w standardowej grze AGO po prostu ogra ich na mapie i sen o Play Offach pryśnie. Do tego PRIDE będzie próbować ofensywnych akcji aż do końca i stracenia nexusa, bo przecież nic więcej im tu nie pozostanie. Linia 22.5 jest dość niska i nawet jak obie ekipy wczoraj zrobiły under na takiej linii to dzisiaj już trochę zmienia się schemat, bo PRIDE nie może czekać na ewentualny błąd rywala, bo w takim spotkaniu najnormalniej w świecie może się go nie doczekać, a 'kulturą gry’ AGO bije ich na głowę. Myślę, że każdy obiekt na mapie będzie kontestowany przez Warsziego i spółkę. Widzą słabość walk drużynowych AGO i tu właśnie muszą uderzać, a by taka linia weszła wystarczą z dwie w miarę krwawe walki i już praktycznie over jest ustawiony dlatego dam tu aż 90% szans na pokrycie 23 zabójstw.

MeczTypKursBukmacher
AGO Rogue – PRIDEOver 22.5 zabójstw1.80STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBracia B w walce o Play Offy! Illuminar Gaming vs AVEZ (Typy i analiza 10.03.2020)
Następny artykułCzas na krwawą łaźnię! K1CK Neosurf vs Diablo.Chairs (Typ i analiza 11.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.