Jesteśmy już za połową Spring Splitu w LCK i szczególnie po ostatnich tygodniu rywalizacja w grupie stała się niezwykle ciekawa, a to głównie za sprawą słabszej formy Sandbox Gaming, które niespodziewanie w tym momencie notuje cztery przegrane mapy z rzędu w tym… dwie właśnie z Afreeca Freecs.

Jakieś załamanie formy przyszło już w spotkaniu z KT Rolster, które ostatecznie wygrali 2:1, ale na drugiej mapie mieli już 8k złota przewagi i nie potrafili tej mapy zamknąć. Po tym występie spadła bardzo mocno decyzyjność całej drużyny, a szczególnie OnFleeka, który w następnym tygodniu wyglądał na dość przestraszonego. W meczu z Afreecą również byli bardzo blisko 2:0, a wystarczyło, że Ghost zagra kombinację flash + ulti, jednak z niewiadomych przyczyn nie błysnął do przodu i jego ulti poszło w 'powietrze’ po czym został wyłapany i mapa została przegrana. W decydującej mapie było ewidentnie widać, że Sandbox jest mocno ztiltowany i nie mogli odnaleźć swojego stylu gry.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Podobnie było w pojedynku z Kingzone DragonX i ten tydzień przerwy na uspokojenie emocji powinien być dla nich zbawienny, bo przecież wciąż są drugą drużyną w lidze ex aequo z SKT. Afreeca z kolei dzięki pokonaniu SB uciekła ze strefy spadkowej, ale sama organizacja nie była zbytnio zadowolona z poczynań swojej piątki i postanowiła wymienić aż trzech zawodników. Na ławkę usiedli Ucal, Aiming i Jelly, zaś w spotkaniu z Hanwhą zagrali SSUN, SSol i Senan. Czy dało to zamierzony efekt? Z Hanwhą przegrali 1:2, ale jest to raczej decyzja długoterminowa.

Myślę, że te zmiany wykorzysta SB i gładko pokona AF. Są podrażnieni ostatnim tygodniem. Grają bardzo dużo solo kolejek by wrócić na odpowiednie tory, a i nie zapominajmy, że Afreeca Freecs nie będzie do końca zgrana, a Sandbox to ekipa oparta właśnie na współpracy drużynowej. Myślę, że wygrają na 90%, a zamkną to w 2:0 na 70%.

MeczTypKursBukmacher
Sandbox Gaming – Afreeca Freecs 11.60STS
Sandbox Gaming – Afreeca Freecs 2:02.70STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit szóstego tygodnia rozgrywek Ultraligi! Illuminar Gaming vs PRIDE (Typ i analiza)
Następny artykułBukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14%
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.