Spotkanie zaplanowane na dziś już o godzinie 14:00, a ja piszę tę analizę dokładnie po… ich pierwszym meczu. Dość długa, ale w pełni kontrolowana rozgrywka, w której Rosjanie wręcz jak Garri Kasparow krok po kroku stawiali przeciwników w coraz trudniejszej sytuacji, aż w końcu powiedzieli 'szach i mat’.

Muszę uderzyć się w pierś, bo myślałem, że Detonation FocusMe będzie tutaj najlepszą drużyną, ale teraz mam przekonanie praktycznie graniczące z pewnością, że jednak najlepsi będą właśnie Rosjanie, którzy zaskakują mnie wyważonym stylem gry, gdzie w LST znani byli raczej z szalonego stylu gry.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Trochę zaskoczył mnie również zespół MEGA, dla którego stawiałem tutaj twarde 0-6, ale już potrafili ograć INTZ e-sports i nie wyglądają aż tak źle jak sądziłem. Jednak w spotkaniu z Vegą. Jednak w meczu z Vegą nie znaleźli nawet jednej realnej szansy na zbudowanie sobie przewagi i nawet mając 6-2 w zabójstwach przegrywali o 6 tysięcy sztuk złota.

Według mnie taka różnica w grze makro i umiejętnościach indywidualnych jest nie do odrobienia. Nawet jak Rosjanie będą już zwycięzcami grupy i zagrają dziwniejszymi postaciami to powinni w cuglach wygrać te spotkanie. Są lepsi w każdym elemencie e-sportowego rzemiosła i dam na ich wygraną 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
MEGA – Vega Squadron21.37TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za pierwszy kupon dla nowych graczy
Następny artykułDetonatioN Focus Me się nie poddaje w walce o pierwsze miejsce w grupie B! Cel? Pokonać INTZ e-sports (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.