Jak to szybko zleciało! Już w sobotę po dziewięciu tygodniach rywalizacji poznamy skład Play Offów, a niewiadomych jest jeszcze mnóstwo, bo aż pięć miejsc, o które powalczy siedem drużyn. Jedynym pewniakiem jest wygranie splitu przez G2, a w walce o Play Offy jest m.in zespół SK Gaming i nie ma już miejsca na błędy.

SK razem z Misfits są obecnie 'pod kreską’ i by awansować dalej muszą w tym tygodniu zrobić 2:0 (w przypadku SK i 1:1 może dać dogrywkę) i liczyć na korzystne rezultaty w innych spotkaniach, a więc niemiecka organizacja po prostu musi przejść najłatwiejszego rywala jakim jest Rogue i powalczyć w sobotę z Vitality.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Rogue wróciło do starego rosteru z Profitem i Wadidem i do starej formy, czyli przegrywają wszystko jak leci. Vander z Finnem wrócili do Akademii grającej w Ultralidze, bo bez nich Akademia Rogue już nie dominowała Polskich rozgrywek, a bardzo zależy im na zapewnieniu slota do EU Masters, który zdobywają dwie pierwsze ekipy w lidze.

SK ostatnio nie pokazało się ze zbyt dobrej strony i w tamtym tygodniu aż przekombinowali w draftach, ale tutaj i przy największych kombinacjach będą zdecydowanymi faworytami w tym spotkaniu. Rogue w tym składzie jest beznadziejne, a ostatnio pokazywali się fatalnie. Motywacji w składzie żadnej i drużyna w rozsypce. To powinno być łatwe zwycięstw SK, a moja prognoza to 9/10.

MeczTypKursBukmacher
SK Gaming – Rogue11.37STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułGriffin jest fantastyczne! Następna ofiara? Gen.G. (Typ i analiza)
Następny artykułSTS zmniejsza stawki na przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.