Jeszcze nie dawno rozpoczynaliśmy trzeci sezon Ultraligi, a już w środę zakończymy fazę grupową i poznamy drużyny grające dalej. Sytuacja w tabeli dla kibiców jest niezwykle interesująca, ale dla typerów to istny koszmar, bo na dwa spotkania do końca każda ekipa ma o co walczyć i ciężko wskazać jakąkolwiek, która mogłaby trochę odpuścić. Devils.one wciąż w grze o miejsca 2-4, zaś AGO Rogue 1-2 i tak można wymieniać każdą z ekip w Ultralidze.

W końcu rekiny dopadły AGO, które już dwa tygodnie temu wypadło z łodzi i sobie dryfowało na wodzie. Upiekło się z AVEZ, czy IHG, ale już nie upiekło się z K1CK, które wzięło rewanż na nic (w sumie w pierwszym meczu też mogli, a raczej powinni wygrać). Widać, że dopadł ich spory kryzys szczególnie na początkowych fazach gry kiedy to K1CK jest naprawdę piekielnie mocne i jak jeszcze dwa tygodnie temu wydawało się, że AGO zdominuje ligę i w cuglach wygra w Play Offach awans na EU Masters to teraz oceniłbym to 50-50 w pojedynku z K1CK. Na ich korzyść przemawiają późniejsze fazy gry, ale jak zbyt dużo stracą z początku to po prostu nie ma powrotów do tych gier.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Sytuacja jest niesamowicie podobna jeśli chodzi o Devils.one i nazwał bym ich nawet takim 'młodszym bratem AGO’. Zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale ilość map, które w niezrozumiały sposób udało im się wyciągnąć równa AGO. Ostatnio wyciągnęli mecz z AVEZ i do dziś nie wiem jakim cudem oddali oni te spotkanie i mój kurs @6.02, bo w pewnym momencie AVEZ miało 95% szans na wygranie tej gry. Jednak im dalej w las to szczególnie Czajek i Sinmivak doskonale wiedząc jak zagrać by się obronić, a potem skontrować i wygrać te spotkanie.

Choć na początku analizy napisałem, że AGO jeszcze walczy o utrzymanie tego pierwszego miejsca to jeśli chodzi o wszystkie ekipy z Ultraligi u nich presja jest chyba najmniejsza, bo jeśli nie możesz wypaść poza top 2 to tak naprawdę jesteś świetnie rozstawiony w dalszej fazie. Do tego chłopacy mogą jeszcze raz się spróbować z K1CK i w przypadku jeśli AGO w tym tygodniu zrobi 1-1 zaś K1CK 2:0 dojdzie do tiebreakera o pierwsze miejsce. Wiadomo, że każde spotkanie to dodatkowe informacje i takie przed fazą Best of Five mogą być naprawdę pomocne. Zostaje jeszcze najważniejsze – obie ekipy mają spore problemy we wczesnej fazie gry i tutaj mogą być cuda, ale jeśli DV1 by wyszło z tej fazy z przewagą to jest jedna z tych ekip, która doskonale będzie wiedzieć jak ją dociągnąć do końca i zamknąć mapę. Poza normalnymi argumentami jest jeszcze scenariusz, w którym K1CK przegrywa z Piratami wtedy istnieje jeszcze szansa do doprowadzenia do tiebreaka o drugie miejsce, gdzie walczyliby K1CK i Devils.one jednak to bardzo mało realny scenariusz. Mimo wszystko patrząc na te spotkanie jestem w stanie dać 50-50 w kwestii tego kto wygra, a z moimi teoriami rośnie to do 60-40 w stronę DV1 dlatego gram ich wygraną. Do tego handicap +7.5 wydaje się dość bezpieczną opcją i tutaj dam 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – AGO Rogue14.20STS
Devils.one – AGO Rogue1 (+7.5 zabójstw)1.84STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPodsumowanie Luty 2020!
Następny artykułBracia B w walce o Play Offy! Illuminar Gaming vs AVEZ (Typy i analiza 10.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.