Ostatnim typem na dziś będzie pojedynek kończący czwarty tydzień zmagań w Ultralidze mecz PRIDE z K1CK i choć faworyta wskazać tutaj jest dość łatwo to mimo wszystko spotkanie jest ciekawe do typowania głównie przez dynamiczne zmiany w PRIDE i widać, że organizacja szybko reaguje a wyniki z tego sezonu ich mocno rozczarowują dlatego też może nawet czasem zbyt pochopne decyzje podejmowane przez nich.

Kanna wyleciał po jednym weekendzie, gdzie mierzyli się na IHG i Piratów. Ten weekend jeszcze trudniejszy, bo wczoraj AGO, a dzisiaj K1CK, a i tak wprowadzono nowego gracza na górną alejkę – Rifty oraz już trzeciego leśnika – Raxhy. Ten pierwszy dostał dość mocną lekcję od Szygendy, który kompletnie zdominował linię choć Rifty kontrował postać. Natomiast Raxhy zaliczył całkiem niezłe wejście pokazując się w paru akcjach z naprawdę dobrej strony i widać, że będzie proaktywnym leśnikiem, który może rozruszać PRIDE.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

K1CK Neosurf zalicza kolejną niefrasobliwą grę szczególnie w wczesnym etapie gry i widać u nich pewną prawidłowość. Są dwie opcje – świetny początek mapy i jakieś niewytłumaczalne kłopoty w mid/late game czasem kończące się nawet porażką, albo bardzo nieudany początek mapy i potem mocna mobilizacja oraz odwrócenie losów rozgrywki zwykle w bardzo agresywny sposób choć wczoraj z Diablo Chairs w tej agresji sporo błędów własnych, lecz bez większej konsekwencji.

Myślę, że dziś również do K1CK przyjdzie pewnego rodzaju rozluźnienie i pojawi się trochę błędów własnych, ale z ich jak i PRIDE strony, bo przecież oponenci z dwójką nowych zawodników te błędy jeszcze naturalnie popełniać muszą. K1CK z kolei będzie pewne wygranej na tej mapie i już dwukrotnie ta pewność gubiła ich we wczesnym etapie gry, albo może był to zamierzony efekt w celu przećwiczenia jakiś minimalnych powrotów po stracie we wczesnej fazie gry. Mimo wszystko widzimy tu trochę inny zespół np. taki Matisław przestał być 'KDA Playerem’, Puki potrafi być zbyt agresywny, a IBo nie musi grać carry postaciami. Potrafią też się bawić, potrafią przycisnąć rywala i według mnie tutaj zobaczymy trochę zabawy i kolejne spotkanie podobne do tego z Diablo Chairs oraz overek na 85% szans.

MeczTypKursBukmacher
PRIDE – K1CK NeosurfOver 21.5 zabójstw1.84STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit czy kit? Illuminar Gaming vs Piratesports (Typy i analiza 19.02.2020)
Następny artykułMecz na dnie LEC! Team Vitality vs FC Schalke 04 (Typy i analiza 21.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.