Niezwykle ważna gra dla obu ekip. Do końca sezonu zasadniczego zaledwie dwie mapy, a Piraci nie są pewni awansu do Play Offów, zaś Diabły wciąż muszą walczyć o drugą pozycję w lidze. Więc nie ma tu innej opcji niż 'pójście na noże’ i czeka nas naprawdę ciekawe spotkanie, w którym jednak faworytem są zawodnicy D1.

Piraci prawdopodobnie i tak znajdą się w Play Offach, bo w środowym pojedynku zmierzą się z Actiną i według mnie te spotkanie wygrają. Zakontraktowanie NiQa to bardzo dobra decyzja i sam Sebastain Robak pokazuje, że nie zapomniał jak grać w Ligę Legend oraz od pierwszego spotkania zaczął stanowić o silę Piratów. Jednak dużym 'con flipem’ jest wciąż Wysek, który genialne gry przeplata tymi dużo gorszymi.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Devils.one nie mają na tym etapie żadnych problemów. Według mnie to murowani faworyci do zdobycia drugiego miejsca i nawet w spotkaniu z Rogue powinni dać radę. W końcu cały pierwszy skład wszedł na wysokie obroty, a ostatnia wygrana z PRIDE to takie przypieczętowanie i potwierdzenie tego, że będą się liczyć w Play Offach.

NiQ to świetny zawodnik, ale jestem pewien, że Matisław będzie wstanie powstrzymać jego zapędy i bardzo zminimalizuje jego znaczenie. Na innych alejkach z kolei będzie miażdżąca przewaga D1 i nawet bardzo dobra gra Wyska tego nie zmieni. Diabły bardzo dobrze potrafią znaleźć swoje momenty siły i doskonale je egzekwują. Na dzień dzisiejszy są jedną z najmocniejszych ekip w lidze, gdy Piraci znajdują się w dole tabeli i na zwycięstwo D1 dam w tym meczu 95% szans.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – Piratesports11.33STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZakłady LIVE większe wygrane o 10% u bukmachera Fortuna
Następny artykułSzalony typ! Rogue Esports Club vs Illuminar Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.