Dzisiejszy dzień zdecydowanie stoi pod znakiem spotkań rozgrywanych w grupach A i B. Na zakończenie drugiego dnia rywalizacji zaplanowano właśnie te starcie, a prognozowany czas rozpoczęcia gry to aż około 23:00 czasu warszawskiego. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania jest niemiecka formacja.

Chociaż trzeba uczciwie przyznać, że CP Sharks nawet fajnie pokazało się w debiucie. Bardzo podkręcony i agresywny draft wycelowany we wczesną fazę gry przez pewien czas sprawiał kłopoty ekipie Rogue, która jednak jak wszyscy inni faworyci ze spokojem podeszli do mapy i im dłużej trwała mapa tym więcej kontroli odzyskiwali aż do zamknięcia gry, ale CP Sharks razem z Defusekids należy pochwalić z tych sześciu underdogów.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mausesports bez większych problemów wygrało przeciwko portugalskiemu For The Win. Rywale ewidentnie 'nie odrobili pracy domowej’ i zostawili otwartych Swaina oraz Taricka, a więc ulubioną dolną alejkę zawodników z niemieckiej organizacji. Jednak nawet bez swoich komfortów ograliby FTW. Dużo szybciej rotowali, bardzo dobrze wybierali ścieżki na mapach i akcje, które chcieli podjąć.

Dziś CP Sharks czeka prawdopodobnie jeszcze większe wyzwanie. W pierwszym spotkaniu leśnik Rawbin IV trzymał im długo wynik, ale dziś zagra na Shadowa, który jest naprawdę mocnym punktem Mause i już może sobie tutaj tak frywolnie nie pobiegać po mapie. Jednak styl Rekinów nakazuje myśleć mi, że jakiś akcji ofensywnych spróbują dlatego też zagram over 24.5 zabójstw z prognozą 80% oraz handicap -7.5 zabójstw tu już wyższa 90% prognoza.

MeczTypKursBukmacher
Mausesports – CP SharksOver 24.5 zabójstw1.81LvBet
Mausesports – CP Sharks1 (-7.5 zabójstw)1.59LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułFantastyczny start polskiej ekipy! Devils.one vs eSuba (Typ i analiza)
Następny artykułTrzeci dzień EU Masters! LDLC vs Defusekids (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.