Już dziś dowiemy się o dwóch ekipach w głównej drabince turnieju. Jedną z nich wyłoni właśnie ten pojedynek Tajwanu z Rosją i chociaż bukmacherzy mocno faworyzują tutaj legendarne FW to ja jednak widzę sporo szans dla 'wild card’ regionu i może nawet Buffalo i Vega wejdą do głównej drabinki.

Flash Wolves bardzo mocno przebudowało drużynę przed sezonem i nie przynosiło to oczekiwanego efektu. Fakt na MSI się dostali, ale już tajwańskiej ligi nie zdominowali jak robili to wcześniej. Widać brak 'starej gwardii’, która powędrowała w świat Moojin poszedł do Hanwhy Life Esports, a SwordArt i Maple do Suning. Do składu dołączyli zaś Rather, Bugi i Enso, a występów w pierwszej drużynie doczekał się ShiauC, który do tego sezonu był tylko zmiennikiem SwordArta.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Rosjanie na przestrzeni całych Play Inów wyglądali naprawdę fantastycznie. Owszem przegrali jedną 'troll gierkę’, ale pierwsze pięć map kompletna dominacja swojej grupy B i absolutnie zasłużony awans. Vega zaskakiwała również swoją pomysłowością w draftach i wybanować tę drużynę nie było wcale łatwo, bo pokazali masę picków.

Najważniejsze, że mają duży komfort na dolnej linii, gdzie Gadzet gra równie dobrze magami jak zwykłymi ad carry. Dodać do tego bardzo dobrą formę AHaHaCiKa i Nomaza i uważam, że sprawia mnóstwo problemów FW zarówno na mapie, jak i w fazie picków i banów. Zdecydowałem się zagrać w stronę Rosjan, że wygrają przynajmniej jedną mapę na 80% prognozie i to, że zgarną minimum dwie mapy na 55%.

MeczTypKursBukmacher
Flash Wolves – Vega Squadron2 (+2.5)1.47STS
Flash Wolves – Vega Squadron2 (+1.5)2.55STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDetonatioN Focus Me się nie poddaje w walce o pierwsze miejsce w grupie B! Cel? Pokonać INTZ e-sports (Typ i Analiza)
Następny artykułOstatnie wolne miejsce na MSI! Phong Vu Buffalo – Vega Squadron (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.