Według mnie w tym spotkaniu zmierzą się dwie najsłabsze drużyny Play Inów i będzie to raczej walka o przedostatnią pozycję, a nie awans do głównej drabinki. Jednak w tym spotkaniu upatruję zdecydowanego faworyta w zespole ASUS, który reprezentuje bałkańskie EBL, a więc dość prężnie rozwijający się region.

FALKN po pierwszym dniu notują 0-3 i nie jest to Mad Lions z wiosennego EU Masters by wrócić z takiej sytuacji i zagrać jeszcze w półfinale imprezy. Reprezentują rozgrywki Nordyckie i region ten wygląda na najsłabszy w całej stawce. W pierwszym dniu trzy szybkie stompy. Najpierw niecałe 24 minuty przeciwko BIG. Potem ciut dłużej, bo 32 minuty na Vitality.Bee ale ogólnie 9-29 w zabójstwach i cała mapa pod kontrolą rywali i porażka na off streamie przeciwko Excel UK.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

ASUS ROG ELITE w pierwszym dniu tylko jedno spotkanie na Origen BCN, w którym dość fajnie postawili się rywalom. Wzięli pierwszą krew, a do 32 minuty widniał remis w złocie jak i w zabójstwach. Niestety potem wyraźnie przegrana walka drużynowa jak i cała mapa. Oczywiście te słabsze drużyny zawsze mają problemy w późniejszych etapach gry, ale trzeba pochwalić ich za wczesny i środkowy etap gry, bo tam nie ustępowali faworytom.

FALKN oddawało pola rywalom już od wczesnych faz gry i ta różnica szczególnie w mechanice poszczególnych zawodników jak i ścieżkach leśników była naprawdę wyraźna. Myślę, że ASUS ma tutaj dużą furtkę by zdobyć sporą przewagę do 15 minuty i potem ją sukcesywnie powiększać aż do domknięcia gry. Dlatego też na ich zwycięstwo dam 90% prognozę.

MeczTypKursBukmacher
FALKN – ASUS ROG ELITE21.45Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDrugi dzień Play Inów! Excel UK vs Origen BCN (Typ i analiza)
Następny artykułTurniej kwalifikacyjny w LEC! Splyce vs Origen (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.