W Ultralidze zostało już naprawdę mało pytań. Oczywiście najciekawszym jest te, kto zajmie pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym, ale równie ciekawym spotkaniem będzie pojedynek Actiny Pact i Wisły Płock, bo Actina Pact w tym spotkaniu może zapewnić sobie awans do dalszej fazy rozgrywek.

Los tak chciał, że w ostatniej kolejce obie ekipy jednak będą miały o co grać w tej kolejce, bo jeśli Wisła te spotkanie przegra zmierzy się w tie breaku o piąte miejsce z… Actiną Pact, zaś przy porażce tych drugich i zwycięstwie 'studenciaków’ to właśnie Actina zagra dogrywkę z Esports Academy, a więc bez względu na wszystko czeka nas długi dzień z Ultraligą!

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Wczoraj obie drużyny zagrały… najgorzej z całej Ultraligi. Na zespół Actiny w spotkaniu z ostatnim w tabeli Indictive Esports wręcz nie dało się patrzeć. 'Czerwona latarnia’ ligi pozwoliła nawet Dawidsonkowi na podebranie Kayle, ale tym samym według mnie wpuścili ich w maliny i świetnie skontrowali ich kompozycyjnie, a zwycięstwo Indictive nie podlegało dyskusji praktycznie od pierwszej do ostatniej minuty (prócz wątpliwego baron calla).

Z drugiej strony wcale lepiej nie pokazała się Wisła Płock, którą wręcz rozgromiło Illuminar Gaming, ale z jednak klasa IHG jest całkiem inna od Indictive i również IHG zagrało zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie i widać, że treningi z legendarnym Fryderykiem 'Veggie’ Kozłem w końcu przynoszą efekt i gra na mapie IHG wyglądała naprawdę dobrze.

Wisła Płock ma coś Actinie do udowodnienia, bo czwartym tygodniu rozgrywek to Ci drudzy byli górą. Jednak zaskoczyli wtedy kompozycją, która już w lidze nikogo nie zaskakuje, a Actina niewiele w niej zmienia. Jeden dzień to jednak zbyt mało by wprowadzić tu jakieś szalone zmiany i według mnie podrażniona Wisła zapewni sobie piąte miejsce, a i sama Actina powinna raczej bezpośrednio awansować, bo jednak IHG powinno ograć studenciaków. Moja prognoza na ten mecz to mocne 8/10.

MeczTypKursBukmacher
ACTINA Pact – Wisła Płock21.86Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułGdzie obstawiać Overwatch?
Następny artykułCzy ja oszalałem? Indictive Esports pokona PRIDE! (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.