Już dziś poznamy ostatnią kwalifikującą się drużynę do głównej drabinki MSI i bój o te miejsce stoczą między sobą ekipy Phong Vu Buffalo i Vega Squadron, czyli drużyny grające od początku w Play Inach, a wczoraj do głównego turnieju awansowały ekipy Team Liquid i Flash Wolves.

Wczoraj drużyny z Play Inów dostały porządne 'bęcki’, bo Buffalo przegrało 0:3 na TL zaś Vega urwała tylko mapę w pojedynku z FW. Jednak jakbym miał sugerować się wczorajszą grą to mimo wszystko zawodnicy z Wietnamu choć nie ugrali mapy zaprezentowali się lepiej od Rosjan.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Praktycznie każda gra na faworyzowanych Amerykanów do którejś minuty wyglądała naprawdę dobrze i Buffalo potem przegrywało ją przez zbyt dużą agresję, a TL jest znane z bardzo rozważnej nieryzykownej gry i świetnie kontrowało Wietnamczyków w newralgicznych momentach. W tym meczu wyszła niezwykle niska średnia wieku zespołu Buffalo (niecałe 19 lat) i brak chłodnej głowy.

Z kolei Rosjanie w pierwszej mapie na FW zaprezentowali się naprawdę dobrze. Zabrakło im trochę decyzyjności, ale bardzo kontrolowana rozgrywka i zasłużone zwycięstwo. Jednak kolejne trzy mapy to był już dramat. Chyba zniszczyła ich presja, albo FW z początku testowało limity, ale Vega potem wyglądała beznadziejnie i w żadnym momencie trzech kolejnych map nawet przez chwilę nie zagrozili Tajwańczykom. Dziś będą musieli zagrać przeciw ultra agresywnej grze Wietnamczyków, ale i bardzo głośnemu dopingowi, a jak wczoraj sobie nie poradzili z presją best of 5 to dziś będzie podobnie. Według mnie Buffalo na 90% zamelduje się w głównej drabince MSI, a i polecam typ na -1.5 mapy z prognozą 70%.

MeczTypKursBukmacher
Phong Vu Buffalo – Vega Squadron11.36TOTALbet
Phong Vu Buffalo – Vega Squadron1 (-1.5)1.88Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOstatnia prosta do MSI! Flash Wolves vs Vega Squadron
Następny artykułZaczynamy MSI! Już na start pojedynek gigantów G2 Esports vs SK Telecom T1 (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.