Patch 9.3 dosłownie przywróci Rekklesa do życia

Nie ma chyba lepszej wiadomości dla Martina 'Rekkles’ Larssona i fanów Fnatic niż nowy na europejskich serwerach. Widmo braku tej legendarnej organizacji zajrzało w oczy fanów, bo zespół po czterech tygodniach rywalizacji notuje słabiutki bilans 2-6, który daje im zaledwie 8 miejsce w tabeli.

Oznaki powrotu do formy dała wygrana mapa z ExceL Esports, w której zawodnicy Fnatic od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowali rozgrywkę, ale według mnie to bardziej EE już przy wyborze postaci skazali się na porażkę niż rywale tę mapę wygrali, a jak daleko Fnatic do czołówki pokazało spotkanie z G2 Esports, w którym europejski All-Star team dosłownie rozjechał rywali, a Rekkles i Hylissang po raz kolejny przegrali 2v2 na dolnej alei.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tu z pomocą przyszło… Riot Games, a właściwie zmiany z patcha 9.3, w których praktycznie przywrócono do gry postacie budowane pod uderzenie krytyczne, a więc Rekkles, który jest wręcz legendą Tristany czy Sivir w końcu będzie mógł dostawać swoje komfortowe wybory i być na nich użyteczny praktycznie od pierwszego przedmiotu.

Martin mocno wziął się za trening i przez dwa dni rozegrał ponad 30 rankedów, co wskazuje na to, że powróciła motywacja i chęć gry. Dla porównania strzelający Splyce w tym samym czasie zagrał… dwie gry. Choć Kobbe na tych zmianach też powinien skorzystać, bo przecież jest znany głównie z Cait, ale jednak to dużo mniejszy kaliber 'legendy’.

W dodatku do gry mogą wrócić agresywni junglerzy typu Kindred, Kayn czy Jax, czyli wybory, które lubi Broxah, a szerokim łukiem omija Xerxe, który raczej lubi wspomagać drużynę, a nie być jednym z głównych damage dealerów.

Fnatic jest drużyną, która na patchu 9.3 w Europie skorzysta najwięcej i jest to bezdyskusyjne, dlatego też jak na początku splitu wystawiano na nich zbyt niskie kursy i było bardzo duże value na rywali, tak samo teraz według mnie rywale są mocno 'overrated’ i bardzo duże value idzie w drugą stronę. Trzeba również dodać, że niebieska strona na tym patchu może być bardzo ważna, a sam Rekkles może dostać bardzo komfortowy pick już w pierwszym wyborze. Wszystko to składa się na bardzo mocne 7/10 w mojej prognozie.

MeczTypKursBukmacher
Fnatic – Splyce12.45Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPo tygodniowej przerwie wraca LCK! Hanwha Life Esports vs Gen.G (Typy i analiza)
Następny artykułKolejne ciekawe spotkanie w LEC. SK Gaming vs Team Vitality (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.