Czas na kolejne mecze w ramach LoL Pro League. Jedno z pierwszych poniedziałkowych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Suning z LGD Gaming, gdzie faworytami są Ci pierwsi. Planowany początek tego pojedynku jest godzinę 10:00.

Skuteczne typy z Esportu na Pro League

Skuteczne typy z Esportu na Pro League

W drugim meczu również jest zdecydowany faworyt. Bowiem zmierzą się ze sobą drużyny Victory Five z EDward Gaming. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 12:00.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Suning – LGD Gaming

Nie da się ukryć, że faworytami tego spotkania jest drużyna Suning, która od swoich rywali przewyższa niezwykle znacząco. Na pewno jeśli zawodnicy tego zespołu chcą awansować do kolejnej rundy tych rozgrywek na pewno muszą wygrywać takie mecze.

Bowiem zespół LGD radzi sobie wręcz bardzo słabo. W czterech meczach zanotowali same porażki. Warto jest zaznaczyć, ze ten zespół w rozgrywkach LoL Pro League wygrał zaledwie jedną mapę! Podczas ostatniego pojedynku mierzyli się z Bilibili Gaming, gdzie zanotowali szybką porażkę 0-2.

Dodać trzeba również, że drużyna Suning należy do czołowych drużyn na Świecie, obecnie sklasyfikowana jest na dziewiątej pozycji.

Superbet aktualny pakiet powitalny 2021

Victory Five – EDward Gaming

Drużyna EDward Gaming notuje bardzo dobre wynika z tygodnia na tydzień. Patrząc na ich pozycję w rankingu to cały czas „pcha” się coraz wyżej. Obecnie zajmują już jedenaste miejsce z niewielką stratą do TOP 10.

Również nie można mieć do nich żadnych zastrzeżeń, ponieważ regularnie wygrywają swoje mecze. Odnotować trzeba, że udało im się chociażby pokonać aktualnego lidera rozgrywek drużynę FunPlus Phoenix. Poza tym na przestrzeni pięciu meczy przegrali zaledwie dwie mapy!

Drużyna Victory Five można powiedzieć, że nic wybitnego nie pokazała jeszcze w tych rozgrywkach. Patrząc na ich wygrane to warto jest jedynie odnotować, że udało im się pokonać Bilibili Gaming, która ta drużyna zajmuje ósme miejsce. Wcześniejsze dwa mecze wygrywali z bardzo słabymi zespołami, jak LGD i Rogue.

Warto jest również dodać, że obie drużyny grały ze sobą czterokrotnie i za każdym razem drużyna EDward Gaming ogrywała swoich rywali. Tracąc przy tym zaledwie jedną wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Suning – LGD GamingSuning -1.51.49BetFan
Victory Five – EDward Gaming21.30STS

5 / 5. Ocen: 1

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na LCS 2021 – Gotowe kupony
Następny artykułSTS zmniejsza przegrane graczom co tydzień
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.