Kto by się spodziewał, że spotkanie Misfits vs MAD Lions będzie równie hitowe jak nie ciekawsze od starcia np. Fnatic vs Rogue. Były w historii 'dziwne wojny’, a obecnie doświadczamy 'dziwnego sezonu’, gdzie coś co nie miało prawa wypalić (skład Misfits) i po pierwszym tygodniu zgodnie z oczekiwaniami wyglądał fatalnie nagle zaczęło działać i poszczególni zawodnicy z Febivenem na czele zaczęli grać jak z nut i odprawiać kolejne wielkie organizacje z kwitkiem.

Misfits w tamtym tygodniu pokonało G2 Esports mimo, że w początkowej fazie gry Jankos i spółka skontrowali zanurkowanie pod wierzę i wygrali je 3-1. Potem było już tylko gorzej i błędy indywidualne zawodników G2 spowodowały, że Misfits przedłużyło serię do pięciu zwycięstw, zaś kolejnego dnia ograli Team Vitality i ta seria obecnie to już sześć wygranych spotkań z rzędu. Wszystko za sprawą złapania wielkiej formy i przeżywania drugiej młodości przez Febivena, ale również cichym bohaterem na górze jest Dan Dan, który złapał mnóstwo pewności siebie i gra rewelacyjny split.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dziś trafią na drużynę, która profilem im nie bardzo pasuje. Dan Dan zmierzy się z Orome i zrobić tutaj jakąkolwiek różnicę będzie ciężko. Jeszcze gorzej jest na środku bo Febiven zagra na Humanoida, a Marek Brazda jest znany z tego, że z każdym potrafi wygrać swoją linię do tego jego forma również mocno idzie w górę. Również na dolnej alejce jest ciężko, bo Bvoy&Denyk nie są lepsi od Carzzy&Kaiser. Jedyną lekką przewagę widzę u Razorka w lesie nad Shadowem, ale ten drugi może wziąć kontrolną postać i być 'cieniem’ Razorka skutecznie likwidując agresywne zagrania leśnika Misfits.

MAD Lions również wchodzi na bardzo wysokie obroty i ich ostatnia wygrana na Fatnic w niecałe 31 minut jest świetnym tego przykładem. Jeśli nie robią głupich błędów we wczesnym etapie gry to są niesamowicie niebezpieczni, ale i Misfits nie ma wybitnych pierwszych piętnastu minut (obie ekipy średnio są 200-300 złota na minusie). Więc jak żadna nie popełni tu kardynalnych błędów to o wszystkim zadecyduje mid/late game. Według mnie im dalej w las tym większą przewagę będą mieć zawodnicy MAD Lions i tu największą różnicę będą robić Humanoid i Carzzy. Misfits woli szybciej kończyć grę i z późną fazą mogą mieć kłopot, ale również mogą mieć kłopot z znalezieniem znaczącej przewagi i gra powinna sprowadzić się do późnego etapu, gdzie na 75% zwycięsko wyjdzie MAD i przerwą passę Misfits.

MeczTypKursBukmacher
Misfits – MAD Lions22.01STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMecz na dnie LEC! Team Vitality vs FC Schalke 04 (Typy i analiza 21.02.2020)
Następny artykułKryzys w G2 Esports? Spotkanie z Excel Esports da dużo odpowiedzi! (Typy i analiza 21.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.