Kto wie czy ten tydzień nie będzie tygodniem najważniejszych rozstrzygnięć w końcu G2 Esports zagra zarówno z Origen jak i Fnatic, a więc ekipami, które obecnie razem okupują pierwszą pozycję z bilansem 9-3 i ewentualne 2-0 Jankosa i spółki bardzo mocno przybliżyłoby ich do zajęcia pierwszego miejsca w fazie zasadniczej, bo rywale musieliby liczyć aż na dwa potknięcia w czterech ostatnich spotkaniach co bez wielkiej 'pomocy’ samego G2 byłoby raczej niemożliwe.

Zmiany w grze Origen raczej powinno oceniać na minus, bo gra przyspiesza w wczesnym etapie gry, a Origen ma najdłuższą średnią jeśli chodzi o rozgrywanie gier, bo to aż 36:30. Niby fajnie picknąć Sennę i Kencha i dać jej się wzmacniać, ale jak poradzić sobie we wczesnej fazie gry z bardzo agresywnymi postaciami? Origen zdaje się tym nie przejmować i wyciągają bardzo mocno late game’owe postacie typu Tristana czy Corki. Ze słabszymi ekipami takie coś przejdzie, ale nie dasz rady tak grać na G2.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Średnia zabójstw w spotkaniach z udziałem G2 Esports to prawie 1 na minutę. Grają średnio 31:41, a ich mecze mają średnio 30.4 zabójstwa na spotkanie. Do tego w przyspieszającej rozgrywce czują się jak ryba w wodzie i te zmiany to dla nich woda na młyn. Już tydzień temu wyglądali bardzo dobrze, a Jankos mógł zaprezentować się nawet na legendarnym Pantheonie czy innym nastawionym na wczesny etap rozgrywki leśniku – Rek’Sai. Oczywiście efekt był taki, że wygrali dwie mapy w czasie 26:01 oraz 27:01, a więc wtedy kiedy Origen jest w środkowym etapie gry.

Myślę, że nawet jak obie ekipy okupują razem pierwsze miejsce w lidze z tym samym bilansem to mimo wszystko przez to jaki styl prezentują G2 Esports jest tu zdecydowanym faworytem. Origen w jakiś magiczny sposób musiałoby przetrwać tę wczesną fazę gry, ale z postaciami które obecnie preferują jest to praktycznie niewykonalne i presja narzucona przez G2 powinna szybko pokazać kto tutaj jest prawdziwym faworytem. Myślę, że wiele postaci nie zdąży wejść 'online’, bo mapa powinna skończyć się poniżej 30 minut. Dlatego też na wygraną G2 Esports daję 90% szans na handicap -5.5 zabójstw 80% oraz na poniżej 33 minut rozgrywki 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Origen – G2 Esports21.45BetClic
Origen – G2 Esports2 (-5.5 zabójstw)1.84STS
Origen – G2 EsportsUnder 33 minut1.94STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetClic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSiódmy tydzień LEC! Team Vitality vs Rogue (Typ i analiza 06.03.2020)
Następny artykułWraca kącik z zawodnikami. Dziś trójka z trzech różnych spotkań LEC (Typy i analiza 06.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.