Grupa B pod względem 'młynu’ ma do zaoferowania raczej trochę więcej niż grupa A. Po pierwsze jest tutaj Invictus Gaming, a więc mega szalona drużyna, a również JD Gaming potrafi grać ofensywnie. Kolejnym plusem jest to, że DragonX jest w grupie B, bo to najofensywniej nastawiona z ekip, które grają w tym turnieju z LCK. Najmniej ofensywnych zagrań będzie ze strony Gen.G, które preferuje bardzo poukładaną grę i na pewno nie będą zbędnie ryzykować.

Myślę, że DragonX może być czarnym koniem tej grupy. Pod względem rankingu byliby na trzecim miejscu, ale wydaje mi się, że mogą powalczyć o wyjście z grupy. Obecny skład tej ekipy wydaje mi się być naprawdę dobry właśnie do takich formatów turniejowych szczególnie, że mają niezwykle oryginalnego Choviego na środku i to jest spory handicap. Do tego potrafią 'miksować’ taktyki i odnajdą się na bardzo yolo mapie, ale dobrze rozegrają również taktyczną potyczkę dlatego mogą sprawić tutaj niespodziankę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Za to nie ma bardziej jednowymiarowej ekipy od Invictus Gaming. Myślałem, że może po całkowitej wymianie dolnej alejki ich gra trochę ewoluuje, ale to właściwie nic nie zmieniło. Młyn to jedyne co preferują grać i dążą do potyczek na każdej alejce z leśnikiem czy bez. Do tego przez większą część sezonu TheShy imponował formą, a więc całe IG mogło pozwolić sobie na bardzo ofensywną grę, ale jednak w Play Offach przyszła obniżka formy i dopiero czwarte miejsce po naprawdę słabych występach.

Mieli ponad miesiąc na odbudowę to dużo, ale i mało bo tak naprawdę wszystko rozbija się tu o zrozumienie obecnie panującej mety, a ta chyba dla TheShy’a podpasuje. Wczoraj na sześć spotkań tylko w jednym meczu został wybrany tank na górną aleję, a reszta postaci była naprawdę ofensywna. Jak pisałem wcześniej uwielbia on pojedynkować się na linii, więc tu szykuje się sporo starć 1v1 z Doranem, ale również 2v2, bo według mnie Pyosik poświęci dużo czasu na pomoc górnej alejce, bo jeśli TheShy się rozpędzi to oddadzą mapę w łatwy sposób. O jednym jestem przekonany – IG będzie atakować, a DragonX będą próbowali to kontrować i obracać na swoją korzyść. Wczoraj było naprawdę mało zabójstw dzięki czemu te linie nie są wyżyłowane i myślę, że spokojnie będzie tutaj 30+ zabójstw, a linię 26.5 pokryją na 90%.

MeczTypKursBukmacher
Invictus Gaming – DragonXOver 26.5 zabójstw1.84STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDrugi dzień Mid-Season Cup! JD Gaming vs Gen.G (Typ i analiza 29.05.2020)
Następny artykułCzy Chiny potwierdzą swoją dominację w regionie? Gen.G vs Invictus Gaming (typ i analiza 29.05.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.