Już dziś minie połowa fazy grupowej w letnim splicie, a tabela w LEC naprawdę nabiera rumieńców i na chwilę obecną 'wiemy, że nic nie wiemy’. Nawet exceL eSports ostatnio odniosło pierwsze zwycięstwo i są wciąż w walce o Play Offy, ale w tym pojedynku niestety nie widzę dla nich większych szans.

W końcu zmierzą się z samym G2 Esports, które ostatnim czasem wraca do naprawdę wielkiej formy i w tym roku grają naprawdę świetną Ligę Legend. W tamtym tygodniu wręcz zdemolowali Misfits pokonując ich 19:2 w zabójstwach w około 26 minut, następnie bardzo pewnie ograli Schalke w 31 i pół minuty oraz 22:13 w zabójstwach na mapie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Nawet jeśli gra exceL eSports w trzech ostatnich spotkaniach wyglądało dużo lepiej niż na starcie splitu to jednak będzie wciąż za mało na G2. Bardzo fajnie wprowadził się do zespołu 'nowy-stary’ duet na dolnej alejce, bo Jeskla i Mystiques grają dużo lepiej od Hjarnana i kaSinga, którzy rozpoczynali split w pierwszej piątce EE.

ExceL eSports nie jest zbyt ofensywnie nastawioną ekipą, choć zdarzyły im się spotkania, w których było wiele zabójstw jak z Fnatic, gdzie padło ich 35, ale statystycznie wygląda to dość blado, bo zdobywają średnio 6 zabójstw na spotkanie, a tracą około 14. G2 Esports te statystyki ma wręcz fenomenalne, bo u nich wychodzi prawie 20 zabójstw na mapę przy 11.5 własnych śmierciach. Myślę, że nie będzie tutaj zmiłuj i spokojnie pokryją zarówno over jak i handicap, które polecam z taką samą 85% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
exceL eSports – G2 EsportsOver 23.5 zabójstw1.54LvBet
exceL eSports – G2 Esports2 (-8.5 zabójstw)1.72LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułŚroda z Ultraligą! ACTINA PACT vs AVEZ (Typ i Analiza)
Następny artykułZaczynamy rundę rewanżową! SK Gaming vs Fnatic (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.