Z racji tego, że nie będę mieć zbytnio czasu w tym tygodniu jak i na początku następnego, a nie chciałbym zaniedbać typów tak jak to było w przypadku KeSPA Cup i dodam kilka typów ze sporym wyprzedzeniem, ale w Chinach już tylko jedna ekipa nie ogłosiła jeszcze rosteru, więc zmian nie przewiduję, czyli nie ma żadnej różnicy, że napiszę tę analizę dziś czy za tydzień, a pierwsza kolejka jest naprawdę ciekawa.

Oh My God przed Spring Splitem wzmocniło się o dwóch zawodników Sunning – H4ckera oraz Smlz. Są to na pewno fajne transfery, które pomogą wyrwać im się z ligowych ogonów, ale do ewentualnych play offów dalej mają daleką drogę. Uważam, że musieliby wymienić cały roster by powalczyć o top 8 w Chinach. Dalej górna i środkowa alejka bardzo mocno będą odstawać, a nawet nazwę je najsłabszymi solo liniami w całej lidze.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tutaj czeka ich bardzo duże wyzwanie, bo przecież zagrają na Zooma i Yagao, a więc niezwykle doświadczonych solo lanerów. W dodatku JD Gaming również nie próżnowało i identycznie jak Oh My God wzmocnili się w lesie i na dolnej alejce. Do składu dołączyło dwóch Koreańczyków Kanavi i LokeN zastępując innych Koreańczyków Impa (emerytura) i Flawlessa (APK Prince). Myślę, że to bardzo dobre zmiany i JD Gaming powinno celować nawet w top 4 tego splitu.

Reasumując obie ekipy dokonały podobnych wzmocnień i obie powinny być groźniejsze niż w Summer Splicie 2019, ale w bezpośrednim pojedynku raczej utrzymuje się status quo, a to oznacza, że przewaga JD Gaming nad OMG na mapie będzie znaczna i raczej szykuje się tutaj demolka. Pierwsze patche nowego sezonu są dość czytelne i meta bardzo dobrze rozpoznawana, więc nie ma co liczyć na jakieś zaskakujące i zmieniające grę picki. Jeśli, więc w grę wchodzić będą mechaniki poszczególnych zawodników oraz gra makro na mapie to śmiało tutaj wchodzę w 2:0 dla JD Gaming i daję na ten typ 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
Oh My God – JD Gaming0:21.82TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy nowy sezon! FunPlus Phoenix vs Invictus Gaming (Typ i analiza 13.01.2020)
Następny artykułDzień trzeci pierwszej kolejki LPL! Vici Gaming vs Bilibili Gaming (Typ i analiza 15.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.