Płynnie przechodzimy do grupy C, która z jednej strony zapowiada się ciekawie z drugiej ciężko sobie wyobrazić to by MAD Lions Madrid nie wygrało jej w cuglach, bo to jedna z najmocniejszych jak nie najmocniejsza drużyna w tych Play Inach stawkę uzupełnia Defusekids i myślę, że to właśnie między nimi, a FTW rozegra się sprawa awansu do drugiej fazy eliminacji. Uważam, że Kenty będą tutaj przysłowiowymi chłopcami do bicia.

Kenty to drużyna na co dzień grająca w Baltic Masters, a więc występują tam ekipy z Litwy, Łotwy czy Estonii. Jednak liga ta nie ma pewnego slota w fazie zasadniczej EU Masters co już dobitnie świadczy o ich poziomie i Kenty to bardzo anonimowa formacja, która nawet u siebie toczyła wiele wyrównanych pojedynków z PIGSPORTS czy Zero Six Powerspike. Mało tego finał Play Offów na PIGSPORTS przegrali w stosunku 1-3 i to oni przyjechali tutaj jako drugi seed z BM i w tak ciężkiej grupie przyjechali raczej tylko po doświadczenie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

For The Win Esports to na salonach europejskich już bardzo dobrze znana formacja, bo z LPLOL to oni zawsze reprezentują Portugalię na tym turnieju i ostatnim razem choć zaliczyli 0-3 w fazie głównej to jednak spotkali się w grupie z Rogue czy Mausesports, a więc topowymi ekipami w tej 'drugiej lidze’ europejskiej. W tym sezonie we własnej lidze fazę grupową wręcz zastompowali kończąc ją 14-0. Kłopoty pojawiły się dopiero w finale na Electronic, gdzie wygrali 3:2 i ostatecznie wygrali split w Portugalii.

Jednak w fazie Bo1 nie mieli sobie równych. Portugalia również nie jest jakąś topową ligą, ale na pewno nie jest również jakąś najgorszą w Europie. W turniejach iberyjskich FTW potrafi napsuć naprawdę dużo krwi drużynom z Hiszpanii, a to już naprawdę mocne ekipy na starym kontynencie. Do tego FTW ma już naprawdę duże doświadczenie z turniejów w Europie i aż 3/5 rosteru pamięta poprzednie EU Masters co ogólnie jest dość ciężkie do zrobienia i te rotacje w regionalnych ligach są bardzo duże dla porównania w Kenty najbardziej doświadczeni zawodnicy mają po 9 miesięcy spędzonych w tej organizacji co będzie dodatkowym atutem na korzyść FTW. Wydaje mi się, że Kenty będzie tutaj jedynie tłem dla tej mocnej grupy i skończą 0-6, a te spotkanie przegrają na 90%.

MeczTypKursBukmacher
For The Win Esports – Kenty11.38eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułRozpoczynamy Play In do EU Masters! Racoon vs Electronik Generation (Typ i analiza 06.04.2020)
Następny artykułCzas na grupę A! Vipers Inc vs eSuba (Typ i analiza 06.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.