Jeszcze przed rozpoczęciem eliminacji można stwierdzić ze 100% pewnością, że w finale zobaczymy jedną z niemieckich organizacji, ale szalenie ciężko jest powiedzieć, która z ww. drużyn awansuje do wielkiego finału. Obie w tym turnieju wyglądały naprawdę dobrze i według mnie szanse tutaj to typowe 50/50, ale całkiem możliwe, że zobaczymy tutaj aż pięć map.

Berlin International Gaming przebijało się do głównego turnieju z Play inów, które w ich wykonaniu nie były imponujące, bo tam zanotowali zaledwie 3-3 i w spotkaniu na Vitality.bee nie byli faworytami, ale jednak te spotkanie udało się wygrać i awansować do głównej drabinki. Tam już 3-0 w swojej grupie i potem wielka niespodzianka, bo w ćwierćfinale wyeliminowali faworyzowane LDLC wygrywając z nimi 2:1. Doskonała gra Carzzego i Labrova na dolnej alejce zapewniła im sensacyjny półfinał.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mausesports z kolei od początku turnieju byli uznawani za twarde top 3 w tym turnieju i już można śmiało potwierdzić, że te prognozy spełnili. Fazę grupową przeszli bez żadnego problemu, ale w ćwierćfinale na rewelacyjne Excel.UK mieli już pewne kłopoty jednak po trzymapowym pojedynku udało się awansować do półfinału. Również trzeba tutaj wyróżnić dolną alejkę Conjo i Gisticka, którzy przecież ograli jeszcze niedawny duet z LECu Hjarnana i Kasinga.

Obie ekipy na EU Masters dostały się przez turniej Premier Tour i oczywiście w tym turnieju spotkali się w finale. Tam lepsze okazało się Mausesports, które pokonało BIG 3:2 po naprawdę kapitalnym best of five. Sama gra obu ekip w turnieju również sugeruje nam to, że nie będzie to jednostronny pojedynek. W ćwierćfinałach kolosalną przewagą była niebieska strona mapy i jeśli drużyny będą regularnie się zmieniać (co jest bardzo prawdopodobne) to całkiem prawdopodobne będzie tutaj pięć map. Mój over 3.5 to prawdziwy pewniak i wejdzie tutaj na 95%.

MeczTypKursBukmacher
Mausesports – BIGover 3.5 map1.33eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułĆwierćfinały EU Masters! Rogue Esports Club vs Vodafone Gaming (Typ i analiza)
Następny artykułDrugi półfinał EU Masters! Vodafone Giants vs Fnatic Rising (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.