Przed półfinałami jednego jesteśmy pewni – jedna chińska formacja zamelduje się w finale całego turnieju i już jutro poznamy odpowiedź na pytanie, która. Stojąc w opozycji do firm bukmacherskich, a raczej ich oddsmakerów jestem przekonany, że to mistrzowie letniego splitu awansują do finału, a zaraz postaram się przełożyć tutaj odpowiednie argumenty mówiące za tym typem.

Zaczniemy jednak od Invictus Gaming i nie ukrywam, że to jedna z moich ulubionych ekip i jestem zadowolony, że zameldowali się w półfinale, ale na chwilę obecną to jednak jest już wynik ponad stan. W całym letnim splicie mieli kłopoty i na MŚ dostali się w ostatni możliwy sposób, ale i na samych MŚ nie grali nic wielkiego. W grupie jedno dobre spotkanie przeciwko Damwon Gaming, ale to Koreańczycy w pełni zasłużenie wygrali grupę D, a potem w ćwierćfinale bardzo dobre losowanie i mecz na Griffin. Od razu wiedziałem, że ekipa z Korei w fazie Bo5 zagra dużo słabiej i tak właśnie się stało grali fatalnie, ale trzeba pochwalić TheShy’a, bo na swoich plecach poniósł tę serię.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mistrzowie Chin przełamali 'klątwę ćwierćfinałów’. Już od kilku lat pierwszy seed z Chin właśnie na tym etapie żegnał się z turniejem, ale oni pokazali klasę i ograli Fnatic 3:1. Jednak zacznijmy od fazy grupowej, która nie poszła po ich myśli, bo myślałem, że wygrają tę grupę w cuglach, a tutaj potrzebowali tie breakera do wyłonienia zwycięzcy. Jako organizacja to ich debiut na międzynarodowym turnieju i było to widać od pierwszego spotkania, ale już w meczu na Fnatic wyglądali jak stare dobre FPX i totalnie zdominowali Fnatic, choć sama seria stała na naprawdę dobrym poziomie.

Obie ekipy kochają wczesną agresję i tutaj jestem przekonany, że zobaczymy naprawdę krwawy półfinał do tego stopnia, że czasem same drużyny będą gubić się w tym co robią. Kluczem do ewentualnej wygranej IG byłby TheShy, ale w tym wszystkim będzie mocno osamotniony. Rookie nie zdominuje Doinbiego, JackeyLove i Baolan nie zniszczą Lwx i Crispa, a Ning będzie miał spore problemy w lesie na Tiana. Myślę, że właśnie las będzie w tym wszystkim kluczowy i jeśli doszłoby tutaj do nerwowych ruchów ze strony IG to w tym meczu polegną. Uważam, że w pierwszych trzech mapach overy 27.5 wejdą na 80% i podobną prognozę daję do wygranej FPX, zaś handicap -1.5 mapy na FPX to 65% szans.

MeczTypKursBukmacher
Invictus Gaming – FunPlus Phoenixov 27.5 (1 mapa)1.80TOTALbet
Invictus Gaming – FunPlus Phoenix ov 27.5 (2 mapa)1.80TOTALbet
Invictus Gaming – FunPlus Phoenix ov 27.5 (3 mapa)1.80TOTALbet
Invictus Gaming – FunPlus Phoenix 22.08TOTALbet
Invictus Gaming – FunPlus Phoenix 2 (-1.5 map)3.35TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na hit! Damwon Gaming vs G2 Esports (Typy i analiza)
Następny artykułWielki mały finał! SK Telecom vs G2 Esports (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.