Już dzisiaj zakończymy fazę grupową w grupach A/B i obie prezentują się ciekawie, ale jednak my zaczniemy od grupy B, gdzie realny jest potrójny tie break, ale by tak się stało muszą być spełnione dwa warunki, a jednym z nich jest właśnie wygrana S2V na FTW co według mnie jest bardzo realne, a na pewno liczy na to Movistar Riders, którzy są 'nad przepaścią’, a przecież byli faworytami tej grupy.

Zaczniemy jednak od For The Win Esports, które do Iberian Cup przystępowało jako mistrz LPLOL i na pewno jedna z najlepszych portugalskich ekip, ale o poziomie ligi może świadczyć to, że FTW potrafi przegrać na Akademię Giants. Grają bardzo mocno w kratkę i po sensacyjnej wygranej na Movistar taka wtopa na zaledwie akademię. Mają bardzo niepoukładaną grę i aż średnio 15 razy giną na mapie, a to naprawdę sporo.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

S2V zaczyna być czarnym koniem Iberian Cup. Drużyna, która w LVP SLO była w dole tabeli gra tutaj naprawdę dobrze. Szaleje FeeNiixZ, który obecnie może poszczycić się KDA rzędu 21 (trzeci najlepszy wynik w turnieju) i lepsi od niego są tylko zawodnicy MAD Lions, ale trzeba również pochwalić Oscarnina z górnej alejki i ich strzelca Flakkeda. W ogóle grają bardzo fajne kontrolowane rozgrywki i giną tylko 10 razy na mapę co jak na taki turniej jest naprawdę dobrym wynikiem.

Fajna faza liniowa i świetne rozdysponowanie złota między trzech najważniejszych zawodników mówi nam, że S2V gra dużo bardziej ułożoną Ligę Legend i jeśli nie dadzą się wciągnąć w jakiś młyn to powinni wygrać te spotkanie na luzie. FTW nie potrafi grać będąc do tyłu w złocie, a nawet na równi mają spory problem. Za to wiedzą jak doskonale wysnowballować grę jak złapią trochę przewagi i jeśli tego S2V uniknie bez problemu tutaj wygrają, a moja prognoza na te spotkanie to 80%.

MeczTypKursBukmacher
For The Win Esports – S2V Esports21.52TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułRozgrywki Iberian Cup! Vodafone Giants vs Electronic Generation (Typ i analiza)
Następny artykułMecz ostatniej szansy! Movistars Riders vs Giants Academy (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.