Patch 9.3 może sporo zmienić w koreańskiej lidze.

Cały tydzień w Korei zapowiada się wyśmienicie. Nie dość, że mamy masę zmian w grze to jeszcze wiele fajnych pojedynków. Skupimy się oczywiście na najciekawszych pod względem kursów, a te spotkanie jest właśnie jednym z nich.

Patch 9.3 wchodzi na koreańskie serwery turniejowe. Co to oznacza? Akali i Aatrox praktycznie znikają nam z Riftu, słabsza jest Camille i Cassiopeia, a do mety wracają strzelający budowani pod uderzenie krytyczne np. Ashe, Cait czy Tristana. Co wywraca nam dolną aleję do góry nogami, ale i ogólnie budowę całych kompozycji w zespole.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Myślę, że gry się trochę wydłużą i pojawią się kompozycje, które potrafią przetrwać wczesny etap gry, a w tych późniejszych zaczynają dzielić i rządzić. Oczywiście dużo większą rolę w zespole przejmą strzelający, a Ruler bardzo lubi postacie budowane pod uderzenie krytyczne.

W Gauntlecie do MŚ 2018 rozegrał praktycznie wszystkie spotkania wybierając ADC budowane pod uderzenie krytyczne i Gen.G po fantastycznych pojedynkach z SKT, Griffin i Kingzone awansowało na mistrzostwa właśnie m.in dzięki świetnej grze Rulera.

Po drugiej stronie barykady jest strzelający Hanwha – Sangyoon, który raczej nie przepada za tego typu postaciami i ostatni raz kiedy wybierał dwa razy z rzędu Ashe było to w lipcu poprzedniego roku kiedy przegrali na… Gen.G i wtedy Sangyoon nie pokazał się zbyt przyzwoicie.

Do tego dochodzi również kwestia leśników, którzy dzięki zmianom myślę, że szczególnie w Widmowym Tancerzu (teraz działa na podobnie Hexdrinkera) mogą grać dużo agresywniejszymi wyborami typu Kindred, czy Kayn, a nie farmić przez całą grę i jedynie ubezpieczać linie. Peanut najlepsze swoje mecze rozgrywał właśnie na agresywnych wyborach, a bonO znany jest z tego, że raczej woli leśników z lepszą kontrolą mapy jak Sejuani, Lee Sin czy Olaf.

Według mnie Gen.G jest jedną z ekip, która na nowym patchu skorzysta najwięcej (razem z nimi dużo zyska KT, Kingzone czy SKT) i kursy na te spotkanie są naprawdę sporym value, osobiście zagrałem zarówno zwycięstwo jak i 2:0 w stronę Gen.G, a prognozy na te typy to odpowiednio 8/10 i 5/10

MeczTypKursBukmacher
Hanwha Life Esports – Gen.G22.22STS
Hanwha Life Esports – Gen.G2 (-1.5)3.95STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit piątkowych spotkań LEC. Team Vitality vs G2 Esports! (Typy i analiza)
Następny artykułPatch 9.3 w LEC! Fnatic vs Splyce (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.