Na koniec drugiego dnia dojdzie do pojedynku mistrzów wiosennych splitów w Korei i Chinach, a spotkania między SKT i IG zawsze elektryzowały cały świat. Teraz tych powodów jest jeszcze więcej i sam nie mogę się doczekać by zobaczyć ten mecz, w którym według mnie faworytami są reprezentanci Chin.

Wszystko za sprawą wracającego do składu Rookiego. Ten jeden z najlepszych zawodników bez podziału na pozycję miał około trzy tygodniową przerwę od profesjonalnej sceny przez chorobę w rodzinie postanowił chwilowo odpuścić rozgrywki, ale w sobotę zapowiedział, że na Rift Rivals dołączy do IG, a jak wiadomo jest to wielkie wzmocnienie składu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

SK Telecom T1 startu lata nie zaliczy do udanych. Dopiero ostatni weekend w LCK przyniósł przełamanie i po dwóch wygranych 3:0 i awansowali na siódme miejsce w lidze, ale trzy wygrane w ośmiu spotkaniach to mimo wszystko bardzo słabiutki wynik i jeszcze daleka droga przed mistrzami Korei.

Myślę, że z Rookiem w składzie szala zwycięstwa mocno przechyla się na korzyść zespołu z Chin. Koreańczycy wciąż robią masę błędów i jeśli ich przycisnąć co z całą pewnością zrobi IG to powinni pęknąć i oddać parę wieżyczek, czy też zabójstw. Potem IG jak to ma w zwyczaju wysnowballuje grę i powinni tutaj zdobyć punkt na korzyść Chin, a a ja swój typ ocenię na 80%.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – Invictus Gaming21.50TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit pierwszego dnia Rift Rivals! Kingzone DragonX vs FunPlus Phoenix (Typ i Analiza)
Następny artykułDarmowy bonus na start u bukmachera BetClic do 1000 PLN
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.