Dzisiejszy dzień jest pełen ciekawych spotkań nawet i w dole tabeli, bo w pojedynku bezpośrednim zagrają dwie dotychczas najsłabsze drużyny w LEC, a więc Excel Esports i Rogue, które razem mają zaledwie 3 wygrane mapy i aż 17 porażek. Na chwilę obecną ciut wyżej plasuje się zespół Excel Esports.

Według mnie jednak do czasu, bo myślę, że na koniec Spring Splitu to Excel Esports zgodnie z przewidywaniami znajdzie się na ostatnim miejscu w tabeli. Niektórzy eksperci w Polsce wciąż wierzą w Excel, a ja nie widzę za bardzo powodów do tego. Zaliczyli 'świetny’ start, bo w trzecim tygodniu dość niespodziewanie potrafili mieć statystyki 2-3, a na koniec tygodnia 2-4 po wygranych właśnie na Rogue i Misfits i w bardzo mocno postawili się G2 Esports, ale to był ich łabędzi śpiew i od spotkania z Fnatic, które praktycznie oddali bez walki już tego agresywnego stylu nie potrafili odzyskać.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Nie pomogła nawet zmiana Exile na Speciala, bo i w tamtym tygodniu Excel nie wyglądało dobrze, po drugiej stronie barykady znajduje się zespół Rogue, w którym zmiany Profita na Finna i Wadida na Vandera wyszły na dobre. Szczególnie Oskar Bogdan pomógł ustabilizować dolną aleję i świetnie dogaduje się z HeaQ, ale i bardzo dużo wniósł do walk drużynowych, w których pozycjonuje się niebo lepiej od Wadida.

Nie wiem czy jest sens by wracać do pierwszej mapy tych drużyn skoro dzisiaj z tamtego składu zagra tylko 70% zawodników, a więc te spotkanie będzie kompletnie innym od tego z pierwszej kolejki. Wtedy samo Excel wyglądało dużo lepiej, grali agresywnie bez kompleksów i z polotem, a teraz jakby dotarło do nich, że grają w LEC i wyglądają na kompletnie wystraszonych, z kolei tego polotu po zmianach dostało Rogue i według mnie to oni będą w tym spotkaniu drużyną agresywniejszą, prowadzącą rozgrywkę i szukającą zabójstw po mapie, dlatego też typ na dodatni handicap zabójstw wygląda świetnie, a prognoza co do niego to mocne 8/10.

MeczTypKursBukmacher
Excel Esports – Rogue2 (+4.5 zabójstw)1.75STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZażarta walka o wicelidera LEC. Splyce vs Team Vitality (Typ i Analiza)
Następny artykułKolejny dzień z LEC! Rogue vs Splyce (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.