Fantastyczny turniej w Katowicach zaczynając od atmosfery, kończąc na umiejętnościach sportowych zawodników. Aż strach pomyśleć jak ciekawym pojedynkiem może być właśnie starcie Na’Vi z ENCE, które pokochała publiczność po czwartkowym wyeliminowaniu Team Liquid, gdzie na de_inferno wrócili z 8:15 i wygrali drugą mapę po dogrywce.

Finowie skradli serca kibiców swoją przebojowością i umiejętnością podejmowania ryzykownych decyzji no i sprawili naprawdę wielką sensację, bo Team Liquid chciało zdetronizować Astralis, a turniej kończą zaledwie na fazie ćwierćfinałowej. Jednak gdy emocję opadną zostaje chłodna analiza i kolejna walka, a tutaj zmierzą się z do bólu pragmatyczną ekipą Na’Vi.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Po czwartkowych zmaganiach będzie to dla wielu pojedynek Zeus vs Allu, ale według mnie nie ma absolutnie żadnych szans na to by snajper ENCE zagrał kolejny raz na tak wysokim poziomie. Kiedy widziałem. Kiedy patrzyłem na Na’Vi w pojedynku z FaZe Clan widziałem taką 'rosyjską’ perfekcyjnie naoliwioną maszynę. Świetna gra szczególnie po stronie TT na mapie de_inferno, gdzie zaliczyli powrót z 4:10 i bardzo pewnie wygrali mapę rywala.

Z kolei choć jest wiele zachwytów nad ENCE to według mnie dużo słabszy dzień TL zdecydował o tym, że to Finowie awansowali do półfinału Mastersa w Katowicach. Było to widać szczególnie na de_inferno, gdzie ENCE po stronie atakującej raz po raz wchodzili na trzydziestą sekundę na bombsite B i Amerykanie przez cały czas nie mogli znaleźć na to żadnej odpowiedzi. Sądzę, że świetnie zorganizowane Na’Vi obnaży wszystkie słabości ENCE i udowodni to, że TL było tamtego dnia słabe, a nie Finowie mocni. Dlatego też gram ich zwycięstwo z prognozą 8/10 oraz wygraną 2:0, na którą dam 6/10.

MeczTypKursBukmacher
Natus Vincere – ENCE11.52Etoto
Natus Vincere – ENCE 2:02.65eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSobotni poranek z LCK! Jin Air Green Wings vs Sandbox Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułCzy JAG wygra jeszcze jakąkolwiek mapę do końca sezonu? Szczerze wątpię! JAG vs Afreeca Freecs (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.