Jestem zaskoczony wielką ofertą na spotkania półfinałowe w europejskich rozgrywkach LEC i postaramy się spróbować nowości w pierwszym meczu, w którym minimalnym faworytem jest zespół Schalke, ale Rogue już raz sprawiło wielką niespodziankę. Mało tego w ostatnich tygodniach fazy grupowej wręcz rozgromili niemiecką organizację i było to naprawdę pewne zwycięstwo, które zwiastuje ogrom emocji.

Jednym z typów na jakie się zdecydowałem jest solowa linia na wspomagającego Rogue i wystarczy po jednym zabójstwie na mapę by typy z kursem @1.70 wchodziły. Oskar Vander Bogdan to bardzo ofensywny wspomagający, który nie boi się walk czy to na linii, czy zainicjować większej walki drużynowe. W obecnym splicie notuje świetną średnią 1.28 zabójstwa na spotkanie i jest to ogólnie czwarty wynik w lidze. Over ten pokrywał w 15 z 21 map i w 15 mapach wybierał ofensywny czar przywoływacza zwany 'podpaleniem’ i na te typy dam spokojnie 80% szans.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kolejne typy to over poszczególnych map. Do tego wybrałem mapy numer 1 i 3 dlaczego? Pierwsza mapa jest często traktowana przez drużyny jako mapa 'rozpoznawcza’. Nie ma tragedii jak ją przegrasz, a wykorzystujesz ją do testowania potencjału niektórych postaci, które mogą być niezwykle skuteczne w całej serii i otwarcie może być naprawdę emocjonujące i krwawe. Trzecia mapa często dla jednej z ekip jest mapą o wszystko i tu muszą bardzo ryzykować, a obie ekipy w Play Offach postawiły na ofensywę Rogue ma średnią 17 zdobywanych zabójstw na mapę zaś w Schalke wynik jest jeszcze bardziej imponujący bo to aż 26.

Myślę, że wszystkie cztery moje propozycje są bardzo prawdopodobne. Do tego uważam, że czeka nas bardzo ciekawy i otwarty mecz, bo żadna z drużyn raczej nie lubi schować się pod swoją wieżą i być bardzo defensywną, a szukają jakiś pro aktywnych zagrań, które potrafią odmienić losy spotkania. Prognozę na zabójstwa Vandera już podałem, a na ogólne zabójstwa over 27.5 będzie to taka sama 80% prognoza i mam nadzieję, że ta nowa forma na Play Offy sprawdzi się w stu procentach.

MeczTypKursBukmacher
Rogue – FC Schalke 04Vander ov 0.5 zabójstw 1 mapa1.70STS
Rogue – FC Schalke 04Vander ov 0.5 zabójstw 2 mapa1.70STS
Rogue – FC Schalke 04Over 27.5 zabójstw na 1 mapie1.88STS
Rogue – FC Schalke 04Over 27.5 zabójstw na 3 mapie1.88STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułE-Sport: Berlin Major 2019 darmowe vouchery od bukmachera STS
Następny artykułFinał LCK! Griffin vs SK Telecom T1 (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.