Półfinałowe starcie powinno dostarczyć nam wiele emocji szczególnie, że obie drużyny choć w Bo3 wygrywały po 2:0 to w tym sezonie każda z ekip wygrywała po dwie takie serie, a te spotkanie to kolejne być albo nie być, a przegrany zakończy sezon właśnie na tym etapie i mistrzostwa świata obejrzą w telewizji, a więc stawka jest ogromna, a wygrany może być tylko jeden.

Ciężko z całą pewnością stwierdzić kto tutaj wygra. W poprzedniej analizie pisałem o doskonałym przygotowaniu zespołu Kingzone do serii Bo5 i moje słowa miały pokrycie w czynach, bo wygrali pewnie 3-1 nawet, gdy w pierwszej mapie mając wygraną na wyciągnięcie ręki popełnili kilka rażących błędów, ale nawet przegrywając 0-1 pokazali wielką odporność psychiczną i z łatwością wygrali te spotkanie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tutaj poprzeczka idzie w górę, bo Sandbox jest naprawdę dobrym zespołem, ale zdecydowanie brakuje im doświadczenia w takich pojedynkach i to wyszło już w Play Offach, gdzie w ćwierćfinale przegrali na SKT 0-3 i właściwie prócz lekkiego oporu na pierwszej mapie ta seria nie miała żadnej historii, bo późniejsi mistrzowie splitu dominowali właściwie we wszystkim.

Wydaje mi się, że może to być największą przeszkodą w ewentualnym awansie do finału tych kwalifikacji. Sandbox to nowa organizacja i jest to dla nich pierwszy rok w LCK i to w kluczowych momentach sezonu widać w ich grze. Myślę, że przegrają tutaj z presją, ale i Kingzone z pojedynku z AF, a z końcówki sezonu to całkiem inna ekipa i widać, że ta przerwa oraz formuła turnieju bardzo im odpowiada i według mnie na 75% to ich zobaczymy w finale, a dla osób grających bezpieczniej polecam +1.5 mapy na nich z 90% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
Sandbox Gaming – Kingzone DragonX22.08eFortuna
Sandbox Gaming – Kingzone DragonX2 (+1.5 map)1.48Betclic

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BetClic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMecz o trzecie miejsce w LPL! Top Eports vs Bilibili Gaming (Typy i Analiza)
Następny artykułFinał LPL! FunPlus Phoenix vs Royal Never Give Up (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.