Po wczorajszym spotkaniu AGO na K1CK ciężko będzie zaspokoić apetyty Ligi Legend na naprawdę wysokim poziomie, ale te spotkanie zapowiada się równie fascynująco wszakże jest to być albo nie być dla obydwu ekip i dziś poznamy rywala AGO w drodze do wielkiego finału oraz drużynę, która niestety pożegna się z obecnymi rozgrywkami oraz szansami na EU Masters, a to byłby cios zarówno dla jednej jak i drugiej ekipy. Czeka nas dziś prawdziwy bój!

Devils.one bez żadnych problemów awansowało do tego półfinału pokonując AVEZ. Według mnie był to dziwny mecz, bo pierwsze dwie mapy oponenci przegrali już w fazie draftu i choć zapewne mieli w planach zaskoczenie rywala to raczej zaskakiwali samych siebie i wszystkich ekspertów bezsensownymi wyborami. DV1 to jedna z najlepszych ekip, która na takich błędach korzysta. Do tego bezapelacyjnie w późnej fazie wykorzystują każdy błąd rywali i wielokrotnie wracali i wygrywali mapy nawet z dużego deficytu. Jednak to wciąż bardzo młody skład.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

A przyjdzie im się zmierzyć z naprawdę doświadczoną ekipą. Pisałem tydzień temu, że nie wolno lekceważyć IHG i to co wyprawiali na koniec fazy grupowej można traktować jako formę 'odstresowywania się’ i tak jak sądziłem już w Play Offach zobaczyliśmy inną ekipę i Kikisa jako lidera, który nie ciągnie ekipy w przepaść swoją zbyt dużą agresją tylko potrafi świetnie ocenić momenty siły i podjąć decyzję o tym, które walki wziąć, a które nie. Właściwie popełnili tylko jeden duży błąd, który kosztował ich jedyną mapę.

Trzeba zwrócić uwagę na świetne wczesne etapy gry IHG, gdzie nawet samą grą makro potrafili zrobić 3-5k złota więcej od Piratów. To bardzo ważna umiejętność, bo generujesz zysk w złocie bez podejmowania żadnego ryzyka. Do tego Devils.one największe problemy na właśnie we wczesnych etapach gry i Czajek czy Sinmivak dopiero 'odpalają’ się zwykle przy 3-4 przedmiotach. Wczorajszy mecz AGO z K1CK pokazał, że na tym patchu wczesne etapy gry są niezwykle ważne. Wydaje mi się, że jeśli IHG nie popełni jakiś kardynalnych błędów w środkowym i późnym etapie gry to DV1 stanie przed szalenie ciężkim zadaniu. Oczywiście jest 'klątwa’ i IHG zwykle nie radzi sobie z DV1 w seriach Bo5, ale jednak ten skład Diabłów to obecnie melodia przyszłości i dzisiaj myślę, że ta klątwa zostanie przełamana i IHG awansuje dalej na 75%.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – Illuminar Gaming22.89eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWznawiamy koreańskie rozgrywki LCK! Damwon Gaming vs KT Rolster (Typy i analiza 25.03.2020)
Następny artykułDarmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS na start.
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.