System jest bardzo prosty, bo drużyny grają serię Bo3, a więc możemy choć nie musimy ujrzeć tutaj cztery mapy. Skład półfinałowy prawie bez niespodzianek, bo jedyną niespodzianką jest znalezienie się w tym gronie ekipy OP innogy i fatalna postawa mausesports, którzy byli faworytami w ich grupie, ale również trzeba pochwalić zawodników OP, którzy bez straty mapy awansowali do półfinałów podobnie jak ich rywale AD Hoc.

AD Hoc to jeden z głównych faworytów do wygrania całego turnieju. Mają dobry skład z Giliusem na czele, a więc zawodnikiem, który występował kiedyś w LCSach i to w okół niego zbudowano cały skład, a przed sezonem wymieniono 3/5 podstawowych zawodników, bo na topa dołączył Scarface, a na dolną alejkę Bean i LIMIT. Do tego pozyskali bardzo znanego streamera NoWay, ale jest on rezerwowym i to raczej zabieg marketingowy. Na chwilę obecną ten projekt przynosi korzyści, bo zajmują drugie miejsce w ESL oraz półfinał Premier Tour mówią same za siebie. Do tego przegrywają naprawde mało map, choć ostatnio zanotowali małą wpadkę przegrywając 0:2 na BIG.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Wpadek za to nie notuje OP innogy eSports. Pisałem bardzo dużo o nich w tym miesiącu i były to różne opinie, ale oni już od jakiegoś czasu udowadniają to, że będą realną siłą w niemieckiej lidze, czy też niemieckich pucharach. Zgodnie z moimi oczekiwaniami ostatnio nie mieli problemów z pokonaniem zespołu PENTA 1860 w lidze ESL, ale dostrzegam również pewne problemy. Ich mecze są bardzo krwawe, ale i sami oddają mnóstwo zabójstw, bo to około 15 na spotkanie i z taką grą bardzo ciężko będzie im wygrywać na ułożone ekipy.

Będzie bardzo ciężko dla OP innogy powalczyć na taką ekipę jak AD Hoc, szczególnie, że AD ma obecnie piekielnie mocną dolną alejkę, gdzie Bean i LIMIT sieją postrach i kręcą niesamowite statystyki 6/3/21 w Premier Tour. Ta ekipa potrafi grać naprawdę fajną kontrolowaną rozgrywkę, a to w dłuższych seriach jest bardzo pomocne, bo się nie podpalają i nie grają jakiegoś yolo, które jest zwykle karcone. Myślę, że właśnie taki scenariusz będzie miało te spotkanie OP będzie grać zbyt agresywnie, a AD będzie ich za to karcić i to oni zameldują się w finale na 85%.

MeczTypKursBukmacher
AD Hoc Gaming – OP innogy eSports11.55TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułE-sport: Konkurs z nagrodami dla najlepszych typerów u bukmachera LvBet
Następny artykułKolejna kolejka ESL Meisterschaft! Schalke 04 Evolution vs OP innogy eSports (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.