Dawno nie zaglądaliśmy na drugą półkulę globu, gdzie oczywiście odbywa się zimowy split, a w Brazylii mamy już półfinały, a więc wkroczyliśmy już w decydującą fazę walki o wyjazd na mistrzostwa świata i walkę w play inach. Wielkim faworytem tego spotkania jest zespół Flamengo, który ma coś do udowodnienia po ostatnim splicie.

Wiosenny split zdominowali całkowicie, ale na MSI się nie pojawili, bo sensacyjnie przegrali w finale teraz na pewno będą chcieli powalczyć w Europie na mistrzostwach świata. Pierwszy krok wydaje się niezwykle łatwy, bo Uppercut z całej czwórki awansującej do półfinałów wydaje się być zdecydowanie najsłabsze, ale chwała im za to, że potrafili być solidni i głupio nie tracić punktów co wystarczyło do awansu do 1/2.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mamy niezłą statystykę porównawczą, bo obie ekipy w zimowym splicie mierzyły się trzykrotnie i było 3:0 dla Flamengo, a żadna z map nawet nie była blisko. Najpierw w trzecim tygodniu 27 minutowa mapa 27-6 w zabójstwach i ponad 15k złota przewagi na koniec. Następna gra w siódmym tygodniu prawie 27 minutowa 21-6 w zabójstwach i 12k złota przewagi i w dziesiątym tygodniu idealnie równo 27 minutowa mapa 15-6 w zabójstwach i ponad 11k złota przewagi.

Jak widać wszystkie mapy sporo przed trzydziestą minutą i bez kompletnie żadnej walki. Nawet ciężko wyróżnić któregoś z graczy Flamengo, ale najbardziej 'orał’ swojego przeciwnika chyba Robo na górnej alejce chociaż tak właściwie nie było podjazdu nigdzie. W fazie pucharowej nowo powstała organizacja Uppercut esports nie ma żadnego doświadczenia i myślę, że ta seria będzie dość podobna i skończy się poniżej 1h20m łatwym 3:0 w stronę Flamengo, a na ten typ daję 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
Flamengo – Uppercut esports1 (-2.5 map)2.05STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykuł1/8 finału w Chińskim LPL! Invictus Gaming vs LNG Esports (Typy i analiza)
Następny artykułĆwierćfinał LCK! SK Telecom T1 vs Sandbox Gaming (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.