Piąty weekend w NA LCS to idealna połowa Spring Splitu, a więc sporo drużyn już nie może sobie pozwolić na losowe porażki jakich w Ameryce w tym sezonie jest bezliku, a jedną z takich drużyn jest na pewno 100 Thieves, które na początku sezonu typowane było do bardzo wysokich lokat, a na chwilę obecną nie mieścili by się nawet w Play Offach.

Teraz będą mieli szansę by się odkuć, bo OpTic Gaming po zmianach nie gra lepiej (choć przewidywałem znaczną poprawę) i spadli na ostatnie miejsce w lidze. Problemem jest zgranie drużynowe, bo OG dobrze czyta obecną metę i może prócz Ahri te postacie nie były jakieś szalone. Tylko brakuje tego zgrania w dalszej fazie spotkania i tutaj przeciwne zespoły wyglądają dużo lepiej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Nie ma również powodów do zbytniego chwalenia 100 Thieves, bo ostatni weekend 0-2 i spadek na 7 miejsce w tabeli chluby im nie przynosi. Oni z kolei w ostatnim tygodniu chyba za bardzo przekombinowali ze swoimi wyborami choć w drugiem mapie z Echo Fox zostali właściwie ograni niestandardowym team compem.

Obie drużyny ostatnio pograły sporo solo kolejek jednak bardziej aktywne było 100 Thieves. Jednak ciekawsze jest to, że wczoraj zespół OG rozegrał 15 solo kolejek z czego… 13 przegrał. Dobrze to o ich formie indywidualnej nie świadczy i według mnie po tym tygodniu mogą zostać nawet sami na ostatnim miejscu w tabeli, a na 100 Thieves dam mocne 8/10.

MeczTypKursBukmacher
OpTic Gaming – 100 Thieves21.62Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułForbet zmniejsza ryzyko na E-Sport
Następny artykułSzósty weekend LEC! Origen vs Fnatic (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.