Jesteśmy na półmetku fazy grupowej LPL i chyba pierwszy raz w historii jakiejkolwiek ligi w tygodniu będą ogrywane dwa patche 10.5 i 10.6 oczywiście pierwsze 3 dni na 10.5 i następne 3 na 10.6. Nigdy nie było tak szybkiego przejścia co w dalszej części tygodnia może dać nam kilka ciekawych wyników i ekipy, które szybciej zaadoptują się do zmian zyskają naprawdę fajną przewagę i niektóre ekipy mogą podreperować swoje wyniki lub umocnić się w tabeli w walce o ewentualne Play Offy.

Suning na pewno celuje w tę następną fazę rozgrywek, ale konkurencja w tym sezonie niesamowicie mocna i wskoczyło tam jeszcze fantastyczne eStar co dodatkowo komplikuje sprawę ewentualnego awansu. Jednak najbardziej tę sprawę komplikuje forma, a tutaj Suning nie ma czym się popisać, bo notują trzy porażki z rzędu i spadli aż na 12 miejsce w tabeli. Zestaw rywali nie był najprzyjemniejszy, ale postawa również pozostawia wiele do życzenia. Z JD Gaming przegrali 1:2, ale dwie przegrane mapy to były totalne stompy, IG bawiło się z nimi jak chciało i mimo, że w statystykach wygląda to 'równo’ to jednak obie ekipy dzieliła przepaść i właściwie na chwilę obecną wszystkie linie wyglądają źle.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ewidentnie nie radzą sobie z ofensywnie grającymi ekipami, a do takich trzeba zaliczyć Top Esports i to do absolutnego topu razem z Invictus Gaming. Top miało problem przez właśnie swoje zbyt ofensywne zagrania, które doprowadzały do snowballu rywali, ale od pewnego czasu wygląda to dużo lepiej, a najlepiej o tym świadczy fakt, że na patchu 10.5 notują 3-0 w meczach oraz 6-0 w mapach. Trochę się 'ogarnęli’ i zbastowali z nurkowaniem w trzeciej minucie po prostu nakładają presję i dają miejsce dla Knighta, by ten uprawiał swoją magię na jakiejś LeBlanc czy Zoe.

Myślę, że właśnie tak będzie wyglądało te spotkanie. Wybiorą postacie, które świetnie radzą sobie na liniach, a potem w walkach drużynowych zrobią miejsce do tego by Knight włożył jakieś kolosalne obrażenia. Suning w ostatnich tygodniach straciło mnóstwo pewności siebie i nie jestem pewien, czy będą w stanie odpowiadać na presję nakładaną przez Top Esports. Do tego po powrocie do pierwszej piątki QiuQiu Top wygląda o niebo lepiej pod względem drużynowym i te walki w końcu nie mają tyle miss playów i od tamtej pory drużyna notuje 6:2 w mapach i 3:1 w grach i jedynie musieli uznać wyższość IG. Jednak Invictus Gaming jest jeszcze ofensywniejsze i obecnie lepiej rozgrywają walki drużynowe czego nie można powiedzieć o Suning. Wydaje mi się, że będzie to mecz bliźniaczo podobny do tego IG vs Suning, gdzie w statystykach wydawało się, że jest w miarę równo, a na koniec i tak było spokojne 2:0. To, że Top wygra te spotkanie oceniam na 90% szans i daję 75% szans na wygranie go 2:0.

MeczTypKursBukmacher
Top Esports – Suning11.44LvBet
Top Esports – Suning2:02.20LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWielki finał Ultraligi! K1CK Neosurf vs AGO Rogue (Typy i analiza 01.04.2020)
Następny artykułZaczynamy Play Offy w LEC! G2 Esports vs MAD Lions (Typy i analiza 03.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.