Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie dwóch najsłabszych drużyn z wiosennego splitu, bo obie ekipy na pewno będą chciały poprawić swoje rezultaty i tutaj uważam, że przynajmniej Rogue powinno zakończyć letnie rozgrywki na wyższym miejscu, a niestety formacja z wysp powinna być outsiderem ligi.

Excel nie zrobiło wiele by poprawić skład i spróbować awansować do najlepszej szóstki w lidze. Owszem ściągnęli Koreańczyka Mickeya, ale nie jest to jakieś wielkie wzmocnienie i do składu dołączył Hjarnan, który poprzedni split miał problem załapać się właściwie gdziekolwiek i niestety jego poziom jest jeszcze gorszy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Bardzo dużo działo się za to w amerykańskiej organizacji, która zdecydowała się na franczyzę w Europie. Włodarze postawili na 'drugi skład’ i do głównego rosteru dołączyli Finn, Inspired, Larsen, Woolite oraz Vander, którzy w poprzednim sezonie reprezentowali akademię Rogue. Ze składem pożegnali się Wadid, Sencux i Kikis do tego można dołączyć Selfiego, który w drużynie spędził.. 12 dni.

Według mnie to bardzo dobre posunięcie szczególnie z Finnem i Vanderem, którzy na chwilę zawitali w pierwszym składzie Rogue już w wiosennym splicie i z nimi wygrali dwie jedyne mapy w tamtym sezonie. Teraz jeszcze sporo ożywienia może wnieść Larsen na środkową aleję oraz Inspired do lasu, a i dojdzie element zaskoczenia. Myślę, że w lecie spokojnie wygrają nawet 6-7 map, a i polscy kibice Ligi Legend będą mogli nacieszyć oko prawie 'polskim’ składem. Na ten typ dam 70% szans.

MeczTypKursBukmacher
exceL eSports – Rogue22.15TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy letni split w LEC! Na inaugurację G2 Esports vs Splyce (Typ i Analiza)
Następny artykułFnatic wchodzi do walki o wygranie letniego splitu. Pierwszy rywal? SK Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.