Raczej pojedynek Jactroll vs Vander! Oczywiście będzie to starcie dwóch naszych rodaków, którzy grają na pozycji wspomagającego w LEC, ale w tym meczu wystąpi jeszcze jeden Polak i oczywiście chodzi o leśnika Inspireda, który w dobrym stylu zaczął Spring Split. Jednak dziś dzień będzie stać pod znakiem minut i moim głównym typem będą właśnie minuty w meczu, ale znajdzie się jeszcze jeden poboczny.

Team Vitality nie może zaliczyć do udanych początku Spring Splitu, bo w pierwszych trzech spotkaniach nie wygrali nawet raz, a wczoraj zostali wręcz zdemolowani przez G2 Esports. trochę lepiej pokazywali się pierwszego dnia w bardziej wyrównanych starciach szczególnie na SK Gaming, gdzie spotkanie trwało prawie 51 minut, ale i spotkanie na MAD Lions okazało się overowe, bo trwało 35:27. Jednak jestem tego zdania, że póki Milica nie wróci to jednak będą mieli spore problemy z wygrywaniem, bo brakuje im tej agresji na środku, a wczoraj Saken zaliczył tragiczny występ 0/6/0.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Rogue wygląda bardzo dobrze i tak jak wczoraj pisałem brakuje im jedynie jakości na górnej alejce, co wczoraj zresztą miało dobitne potwierdzenie. Jednak ich kultura gry w Ligę Legend może się podobać, bo mają poukładaną grę, w której realizują określone cele i widać, że ich akademia dużo się od nich uczy. Obecnie przypominają Splyce tylko z jeszcze lepszą organizacją gry, ale ten czas map jest bardzo długi, bo średnia to 36:39 i sami nie forsują zakończenia gry. Raz gra skończyła się szybciej, bo Excel próbowało coś zrobić by wrócić do rozgrywki, a samo Rogue zwykle czeka do barona/eldera by domknąć grę.

Prócz overu minut którego tu się spodziewam przez styl obu ekip i na który dam 90% szans osobiście zagram jeszcze inny over, a dokładnie chodzi o zabójstwa Hansa Samy. Linia jest naprawdę niska, a ten nowy strzelec i od razu gwiazda Rogue zaczął z wysokiego C i w pierwszym tygodniu miał 5/1/3 na Apheliosie i 6/0/8 na Sennie. Wczoraj w przegranym meczu, gdzie Origen właściwie się mocno po nich przejechało zdołał uzyskać 3/2/0 na Miss Fortunie, a więc w trzech spotkaniach pokrywał te trzy zabójstwa. Dziś są faworytami spotkania i Hans Sama może nie na dolnej alejce 2v2, ale w późniejszych etapach gry, gdy już złoży 2-3 itemy powinien spokojnie znaleźć trzy zabójstwa i tutaj daję 85% szans.

MeczTypKursBukmacher
Team Vitality – RogueOver 34 minut 1.55STS
Team Vitality – RogueHans Sama over 2.5 zabójstw1.70STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejne spotkanie LEC! FC Schalke 04 vs MAD Lions (Typ i analiza 01.02.2020)
Następny artykułDrugi tydzień LCS! Evil Geniuses vs Team SoloMid! (Typ i analiza 02.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.