W dniu 11 kwietnia bukmacher Forbet przyznaje bonusy dla swoich graczy w wysokości 25 PLN, aby otrzymać taką nagrodę należy dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN.

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

Darmowy bonus 25 PLN od bukmachera Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał przynajmniej jednej wpłaty. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ta akcja promocyjna jest aktywna jedynie w czwartek – 11 kwietnia i trwa jedynie do godziny 23:59. I to właśnie do tego czasu musimy dokonać zawarcia kuponu, którego stawka będzie nie mniejsza niż 100 PLN. Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30, zaś kurs łączny kuponu musi wynieść 2.50.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Natomiast z tej akcji są wykluzone wszystkie kupony, które:

  • zostaną zagrane za środki bonusowe
  • zostnaną zagrane systemem
  • będą miały zdarzenia typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości
  • będa miały zakłady golden race

Jeżeli typer spełnia powyższe warunki promocji, a to automatycznie na jego konto w Forbet trafi bonus w wysokości 25 PLN. I to niezależenie od kuponu. Promocja dotyczy jednak tylko pierwszego kuponu.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDrugi mecz eliminacyjny do głównej drabinki EU Masters! Misfits Premier vs Diabolus Esports (Typy i Analiza)
Następny artykułMały finał w LEC! Origen vs Fnatic (Typy i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.