Niesamowite święto Ligi Legend czeka nas w zbliżający się weekend, bo do Las Vegas zjechały gwiazdy trzynastu największych lig by dać nam prawdziwe show. Oczywiście najciekawiej zapowiada się turniej 1v1, gdzie wystąpi mnóstwo gwiazd takich jak Doinb, TheShy, Caps, Faker, Tian, Jankos czy wspominany Clid jest ich więcej, ale długo by wymieniać. Jednak przejdźmy do analizy właściwiej.

Ananasik, bo tak będę pisał na Kirilla „AHaHaCiK” Skvortsova to obecnie gracz Unicorns of Love grającej w rosyjskim LCL, a sam Kiril jest oczywiście nikim innym niż leśnikiem UoL. Bardzo fajny rok za tym chłopakiem, gdzie dwukrotnie ocierał się o dużą imprezę. Najpierw z Vega Squadron na MSI i potem z UoL na Mistrzostwach Świata, gdzie w drugiej fazie eliminacji przegrali z późniejszymi ćwierćfinalistami zespołem Splyce. Ananasik to na pewno postać wiodąca w swojej drużynie, ale tutaj poprzeczka pójdzie bardzo w górę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kim „Clid” Tae-min to jedno z większych odkryć ostatniego sezonu w LCK, a i tak półfinałowa porażka jego ekipy na G2 sprawiła, że Kim pożegnał się z SKT i w następnym sezonie będzie reprezentował barwy Gen.G, w ogóle w Korei jest niezły młyn transferowy, ale to może przy innych analizach. Clid jest znany ze swoich genialnych mechanik szczególnie na Lee Sinie. Niesamowicie szybkie ręce i genialna kalkulacja zadawanych obrażeń w postać.

Myślę, że te atuty i genialne mechaniki Clida przeważą tutaj, że to reprezentant LCK i jeden z dwóch reprezentantów SKT na tym evencie. Kim jest fantastycznym zawodnikiem i według mnie top 3 leśnikiem w świecie razem z Tianem i Jankosem. Ananasik to w Rosji gwiazda, ale dawno nie grał na tak dobrego zawodnika i może być zaskoczony różnicą w szybkości poruszania się po mapie tym razem Howling Abyss i według mnie Koreańczyk go zabije dość szybko, a typ oceniam na 85% szans.

MeczTypKursBukmacher
Clid – AHaHaCiK11.50STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPodsumowanie Listopada 2019!
Następny artykułCzy Ceros ma jakieś szanse z Doinb? Według mnie nie! (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.