Tak legendarna organizacja jak KT Rolster po wiośnie musiała bronić się przed spadkiem z LCK! Kiedyś to było nie do pomyślenia, ale jednak zrobili to w naprawdę dobrym stylu i w lecie będą mogli powalczyć nawet o wyjazd na mistrzostwa świata, a skład szczególnie po powrocie PraYa do profesjonalnej sceny może na to pozwolić. Już pierwszy mały kroczek (pokonanie JAG 2:0) wykonali teraz czas na trochę większy.

Hanwha to taki 'wyznacznik’ jaką ekipą jesteś. Jeśli z nimi przegrasz prawdopodobnie czeka Cię dół tabeli, jeśli wygrasz powalczysz o Play Offy. Dokładnie tak było na wiosnę, gdzie Hanwha z dołem tabeli miała 8:0 zaś z ekipami, które weszły do Play Offów, a więc miejscami 1-5 mieli 1:9, a więc zachowali prawie perfekcyjny balans, ale na miano więcej niż 'średniaka’ w żadnym stopniu nie zasłużyli.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Nie wiem czy brak zmian w Hanwhie przyczyny się do tego by zrobili krok do przodu. Patrząc na ich skład wydaje mi się, że raczej bez zmiany szczególnie na dolnej alejce cofną się o krok, a właśnie takie zespoły jak KT Rolster zaczną punktować na tej ekipie. Choć samo KT nie zrobiło wielu zmian to jednak ściągnięcie PraYa na ADC powinno być 'lekiem na całe zło’ ich wiosennych bolączek.

Na wiosnę Hanwha wygrała dwa pojedynki z KT oddając im tylko jedną mapę i owszem wtedy ta kontrolowana gra tej ekipy przynosiła pożądany efekt, ale KT wtedy było słabe, a ta słabość najbardziej uwidaczniała się na dolnej alejce. Teraz z PraYem w składzie KT powinno wyglądać o niebo lepiej, a i reszta zawodników na pewno dostała odpowiednie reprymendy i motywacji na ten split im nie zabraknie. Uważam, że KT wygra te spotkanie i moja prognoza na ten typ to 80%.

MeczTypKursBukmacher
KT Rolster – Hanwha Life Esports11.47Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułRuszyły rozgrywki LCK! Griffin vs Afreeca Freecs (Typ i Aanaliza)
Następny artykułBardzo ciekawy tydzień w LCK. Kingzone DragonX vs Gen.G (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.