Ciekawą promocję na luty ma dla swoich graczy ma bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy dokonać rejestracji konta, aby zgarną freebet w wysokości 20 PLN. Jednak po dokonaniu depozytu można. Zgarnąć nawet 1040 PLN.

Promocja skierowana jest dla nowych graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera. Wystarczy, że w lutym dokonają rejestracji. A na pewno jest warto, bowiem już możemy na samym starcie otrzymać cztery promocje:
-20 PLN za samą rejestrację
-200% bonusu za pierwszy depozyt
-100% bonusu za drugi depozyt
-Jeżeli w drugiej wpłacie zdeponujesz minimum 40 PLN, dostaniesz ekstra 20 PLN w postaci freebetu!

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Jednak należy pamiętać, że oferta powitalna jest przede wszystkim uzależniona od wielkości wpłat, jakich dokonasz. Jednak łącznie można dostać nawet 1040 PLN bonusu!

Nie trzeba nigdzie wpisywać żadnego kontu promocyjnego. Bowiem za każdy krok rejestracji otrzymują dodatkowe bonusy. A wszystko wygląda następująco:

A na pewno jest warto dokonać rejestracji u tego bukmachera. Ponieważ nie tylko operator bukmacher posiada bogatą ofertę spotkań u siebie. Ale i w dodatku posiadają duża ilość promocji, z których warto jest skorzystać.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

betfan kod promocyjny