Interesujesz się e- sportem? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji, jaką oferuję swoim graczom bukmacher Totalbet. Operator dokona zwrotu nawet do 100 PLN za nie trafiony zakład.

Odbierz zwrot od Totalbet

Odbierz zwrot od Totalbet

W promocji mogą wziąć udział CI gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja obowiązuje podczas turnieju e-sportowego – IEM w Katowicach, czyli do 13 marca. I biorą udział w tej kampanii jedynie kupony, które mają zdarzenia z tej imprezy.

Mamy do wyboru jak kupon wybierzemy. Ponieważ może być to pojedynczy bądź też wielozdarzeniowy, z oferty przedmeczowej bądź na żywo. Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajduje się na kuponie muszą pochodzić z oferty podczas dobywającego się turnieju e-sportowego – IEM w Katowicach.

Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony, jako przegrali otrzymasz od bukmacher zwrot 50 % stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Minimalna stawka kupony to 50 PLN, gdzie kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00. Stawka maksymalna nie jest określona, ale można otrzymać maksymalnie do 100 PLN.

Należy jednak pamiętać, że można otrzymać od bukmachera maksymalnie jeden zwrot!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14%
Następny artykułKontynuujemy tydzień z Ultraligą! Actina Pact vs Devils.one (Typ i Analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.