Promocję na polską ligę ma bukmacher Etoto. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu na zmagania polskiej piłki nożnej za minimum 100 PLN i w razie rozliczenia kuponu jako przegrany dostać freebet w postaci 50 PLN.

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto. Należy pamiętać, że jest to promocja tygodniowa. I trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. I w tym czasie musimy dokonać zawarcia kuponu i musi zostać on rozliczony.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jak chcemy wziąć udział w promocji musimy przez podstawieniem kuponu „Zapisz się”. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

W promocji biorą udział wszystkie kupony, które mają minimum dwa zdarzenia, a także spełniają poniższe warunki:

  • kupon został postawiony i rozliczny od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.
  • minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.02.
  • wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z polskiej Ekstraklasy, pierwszej, drugiej, trzeciej bądź czwartej ligi polskiej piłki nożnej
  • stawka kuponu nie będzie mniejsza niż 100 PLN. A środki zawarte musza pochodzić z własnej gotówki. Bukmacher zabrania grania grania freebetami bądź innymi środkami promocyjnymi.
  • Twój kupon musi zostać rozliczony, jako przegrany.

Spełniając wszystkie powyższe warunki otrzymasz freebet w wysokości 50 PLN. Na przestrzeni jednego tygodnia możemy otrzymać maksymalnie jeden bon.

Aby, go odebrać należy po rozliczeniu kuponu kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Freebet upoważnia gracza do zawarcia kuponu bez żadnego ryzyka. Lecz należy pamiętać, że ewentualną wygrana zostanie pomniejszą o kwotę freebeta.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

___________________
Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPromocja dla nowych graczy od Etoto
Następny artykułSzaleństwo czwartego weekendu w LEC! Splyce vs Misfits (Typ i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.