Choć to pojedynek dopiero z piątku to myślę, że do meczu mocno spadną kursy, a obecne są fajne do zrobienia jakiegoś dubelka, bo naprawdę wielkim faworytem w tym spotkaniu jest zespól Sandbox Gaming i wygrywanie z Jin Air Green Wings to jest wręcz powinność, bo JAG wraca do wiosennej 'formy’.

Niestety JAG nie wygląda dobrze i wciąż bazuje tylko na błędach rywali, a w tym tygodniu przyjdzie im się zmierzyć z obecnie pierwszą i drugą drużyną w tabeli, bo w pierwszym spotkaniu podejmą jeszcze Griffin i po spotkaniach z Hanwhą i Kingzone nie wyobrażam sobie żeby byli w stanie ugrać w tym spotkaniu chociażby mapę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Sandbox zaczęło sezon naprawdę dobrze chociaż widzę jeszcze sporo do poprawy. Praktycznie wszystkie 5 map, które przegrali w lecie wtopili przez własne błędy. Na początku sezonu w walkach, gdzie mieli dużą przewagę w złocie, a potem trzy mapy to błędy popełnione w draftach i to tak rażące, że aż wręcz amatorskie.

Myślę, że takie spotkanie przeciwko JAG to dla nich obecnie najlepsze co może się wydarzyć. Można złapać mnóstwo dodatkowej pewności siebie, a i przećwiczyć ciekawe taktyki, albo nawet i lekko potestować limity różnych postaci. Niezwykle ważne spotkanie by wejść na właściwie tory przed trudniejszą częścią sezonu i według mnie wygrają tutaj 2:0 na 90%.

MeczTypKursBukmacher
Jin Air Green Wings – Sandbox Gaming0:21.33TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBonus 10 PLN za przegrany kupon u legalnego bukmachera Fortuna
Następny artykułStartuje Rift Rivals! Team Liquid vs Fnatic (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.