Półfinał rozgrywany w systemie Best of Five i jest to dość 'udawany’ półfinał, bo ekipa wygrywająca awansuje zaledwie do 'małego finału’, w którym o 'wielki finał’ powalczy z przegranym z pary Akademia Rogue – Devils.one, a więc przed dwiema ekipami jeszcze długa droga, by wygrać pierwszy sezon Ultraligi.

IHG jest już po jednej pięciu mapowej rywalizacji, w której wyeliminowali zespół Wisły Płock. Pride natomiast w bardzo łatwy sposób odprawili zespół Actiny Pact. Teraz czeka ich kolejny 'deathmatch’ i przegrani zakończą sezon Ultraligi jeszcze dziś. Na papierze Pride wygląda trochę lepiej, w końcu pokonali IHG dwukrotnie w fazie grupowej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak faza grupowa to faza grupowa, a Play Offy to już inny kawałek chleba i tutaj widzę wiele przewag ze strony IHG. Po pierwsze mają trenera i to nie byle jakiego, bo Fryderyk 'Veggie’ Kozioł to najlepszy trener w Polsce i w czasie takiej dłuższej rozgrywki, będzie korygował, podpowiadał i ustawiał swój zespół. Pride nie ma trenera, a swoje wybory omawia z Overem, który nie ma doświadczenia trenerskiego. Po drugie gra pod presją. Zawodnicy IHG mają już ją 'przećwiczoną’, bo byli już praktycznie jedną nogą poza Ultraligą, ale świetny udźwignęli presję i awansowali dalej. Pride tak naprawdę nie wie co to presja, bo Actina Pact nie postawiła im żadnych warunków i gładko ich ograli. Co będzie jak przegrają pierwszą mapę? Czy wkradnie się nerwowość w ich poczynaniach?

Według mnie już w fazie 'studyjnej’ IHG ma dużo więcej atutów. Mają niezwykle doświadczonych Delorda i Veggiego, a sam Delord pokazał, że potrafi odwrócić losy spotkania. Jeśli uda im się sprawić, że w zespole Pride wkradnie się trochę nerwowości, a i leśnik IHG Crazy zagra na wysokim poziomie to według mnie 'mały finał’ padnie łupem IHG, a na ich zwycięstwo dam 6/10, a na to, że wygrają przynajmniej dwie mapy 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – Pride12.35Etoto
Illuminar Gaming – Pride1 (+1.5)1.62Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBonus 29 PLN do odbioru bez wpłaty
Następny artykułBonus za depozyt od bukmachera. Nawet do 500 PLN
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.