Trzy drużyny już są pewne miejsca w Play Offach. Trzy miejsca zostały wciąż do obsadzenia, a obie ekipy wciąż są w grze o awans dalej. Oczywiście dużo bardziej komfortowo mogą czuć się zawodnicy Vitality, ale to nie jest równoznaczne z bezpiecznie. Do awansu potrzebują dwóch zwycięstw, zaś SK Gaming nie może pozwolić sobie na błędy.

W przypadku SK to jednak zwykła matematyczna szansa na awans dalej. Nawet przy czterech wygranych skończą z bilansem 8-10 i nie będą pewni awansu. Raczej takie gdybanie powinniśmy jednak odstawić na bok, bo oni dopiero co przerwali passę ośmiu przegranych z rzędu i to na bardzo rozchwianą akademię Misfits i to po dość wyrównanej grze. Według mnie jeśli wygrają jedną może dwie mapy do końca splitu powinni uznać to za sukces.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Szczególnie, że Vitality z tygodnia na tydzień się rozpędza i w tamtym zaliczyli nawet 2-0 pokonując G2 Esports i exceL eSports. Oczywiście od G2 dostali pewnego rodzaju prezent w postaci Garena na topie, ale EE w ostatnich tygodniach było w naprawdę dobrej formie, a Vitality kapitalnie ich zneutralizowało. Mimo, że w sytuacjach baronowych powinni zachowywać się trochę lepiej to widać, że cały skład wraca do formy.

Wywierają nieustanną presję na swoich rywalach, a ostatni tydzień na pewno pomógł im złapać jeszcze więcej pewności siebie. Nie ulega żadnej wątpliwości, że na daną chwilę są drużyną dużą lepszą od SK i to pod każdym względem. Może jedynie Selfmade jest światełkiem w tunelu, ale jak masz trzy przegrywające linie to ciężko cokolwiek będzie mu naprawić. Dla mnie Vitality odniesie tutaj czwarte zwycięstwo z rzędu i dam na ten typ 90% szans.

MeczTypKursBukmacher
SK Gaming – Team Vitality21.54eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejny tydzień z LCK! SK Telecom T1 vs Hanwha Life Esports (Typ i analiza)
Następny artykułJuż nie ma spotkań 'o nic’! Afreeca Freecs vs Sandbox Gaming (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.