Już tylko dwa tygodnie zostały nam do rozstrzygnięcia fazy grupowej w Ultralidze, a walka o miejsca 2-6 zapowiada się niezwykle fascynujące. Ten pojedynek będzie szalenie ważny dla obu ekip, które w chwili obecnej legitymują się identycznym bilansem 5-5 i oczywiście, żadna jeszcze nie jest pewna gry w Play Offach.

AVEZ po ostatnim perfekcyjnym tygodniu zmierzy się w tym z Devils.one i Illuminar Gaming, a więc w tym całkiem możliwe, że nie wygrają żadnej z map. Trzeba przyznać jednak, że forma zespołu idzie w górę, lecz jeśli w fazie wyborów i banowania postaci odpowiednio ograniczą Buca i Czara to mogą mieć spore problemy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeszcze większe problem będą mieli z tym, że ich solo linie będą musiały mierzyć się z Agresivoo i Matisławem, a umówmy się ten wynik 5-5 to tylko efekt wpuszczenia 'młodej piątki’ zmienników na jeden tydzień i żeby nie ten eksperyment to ta ekipa najprawdopodobniej zmierzałaby prostą drogą ku zajęciu drugiego miejsca w fazie grupowej.

Tam, gdzie AVEZ jest najsilniejsze to Devils.one jest jeszcze silniejsze. Oczywiście chodzi mi o solo alejki. Do tego przewaga szczególnie na dolnej alejce powinna być więcej niż zauważalna. Nie widzę w tym wszystkich momentów siły AVEZ i jak mogliby ograć D1. Spodziewam się dużo lepszych walk drużynowych, ruchów makro jak i samej mechaniki od Devils i powinni te spotkanie wygrać, a moja prognoza na ten mecz to 85%.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – AVEZ11.40STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy rundę rewanżową! SK Gaming vs Fnatic (Typy i Analiza)
Następny artykułEsport: StarLadder Miror nagrody dla najlepszych typerów u bukmachera TOTALBet
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.