Obie ekipy zdążyły poznać się jeszcze przed główną drabinką MSI i zwycięsko z tego boju wyszli Amerykanie wygrywając te spotkanie 3:0, ale choć wynik jest przekonujący to sama gra Team Liquid na kolana nie powaliła i żerowali głównie na błędach młodych Wietnamczyków.

Myślę, że tutaj może być nawet niespodzianka w postaci wygranej drużyny z Wietnamu. Po pierwsze sądzę, że bardzo mocno zeszło z nich ciśnienie, bo ich głównym celem był awans do głównej drabinki MSI, a teraz każda kolejna wygrana będzie dodatkiem ekstra do ich dotychczasowego dorobku.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

To ciśnienie jest po stronie Amerykanów, którzy od około roku mają bardzo dobry skład, a sukcesów na scenie międzynarodowej zero. W ogóle scena amerykańska ostatnio (prócz Cloud9) na świecie wygląda bardzo blado i kiedyś uznawana za dużo lepszą od Europy teraz jest po drugiej stronie barykady.

W trzech mapach, na których te ekipy się mierzyły zawsze padał over zabójstw. Pierwsza mapa 29, druga 33 i trzecia 29. Do tego zawsze Buffalo 'broniło’ wystawioną linię handicapu bo było 16:13, 20:13 i 18:11 (oczywiście dla TL). Uważam, że teraz może być tylko lepiej i zarówno powinien wejść handicap jak i over, lecz ciut bardziej polecam handi.

MeczTypKursBukmacher
Team Liquid vs Phong Vu Buffalo2 (+7.5 zabójstw)1.82STS
Team Liquid vs Phong Vu BuffaloOver 28.5 zabójstw1.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułOdwieczna walka Europy z Ameryką! G2 Esports vs Team Liquid (Typ i Analiza)
Następny artykułZwycięzcy drugiej rundy Play In dziś zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. Flash Wolves vs Team Liquid (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.