Na początku drugiego dnia rywalizacji dojdzie do spotkania, które zelektryzuje całą Europę jak i Amerykę. W bój pójdą ekipy, które dotarły do finału MSI, w którym zdecydowanie lepszą drużyną okazało się G2 Esports i nawet po drodze udało się pobić parę rekordów finałów wielkich turniejów, co jest dodatkowym smaczkiem tego meczu.

Team Liquid na pewno będzie chciało się zrewanżować, ale zarówno bukmacherzy jak i ja nie bardzo w to wierzymy. Amerykanom brakuje oryginalności, a jesteśmy w jednym z najbardziej oryginalnych momentów w historii League of Legends i myślę, że to nie przypadek przecież wychodzi nowy mod, który już okazuje się wielkim sukcesem.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli ktoś mówi o oryginalności to od razu myślę o G2 Esports. Myślę, że drużyna z Capsem, Perkzem i Wunderem na Rift Rivals przygotuje naprawdę ciekawe taktyki, a ostatnia porażka z Fnatic dodatkowo ich podrażni i zmobilizuje przed tym turniejem, który traktują naprawdę poważnie, bo kochają docinki w internecie, a po wygranej Europy takich nie zabraknie.

Według mnie zarówno G2 Esports jak i Fnatic będą dużo lepsze od amerykańskich drużyn i to oni będą zdobywać punkty dla Europy, a gospodarze tej imprezy mogą powalczyć jedynie z Origen. Na dzień dzisiejszy LEC jest bliżej do LCK, czy LPL niż LCS do LEC i w Los Angeles powinniśmy być tego świadkami. Myślę, że G2 znów będzie górą przeciwko TL i daję na ten typ 85% szans.

MeczTypKursBukmacher
Team Liquid – G2 Esports21.35iForbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułStartuje Rift Rivals! Team Liquid vs Fnatic (Typ i Analiza)
Następny artykułDrugi tydzień Ultraligi! Wisła Płock vs Illuminar Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.