Kolejny typ na Rogue Esports Club i kolejne hitowe starcie już pierwszego dnia EU Masters! Akademia Vitality pochodzi z francuskiej ligi LFL, w której zajęli drugie miejsce za faworytami całego turnieju LDLC. Według mnie jednak 'pszczółki’ nie odegrają tutaj większej roli, a nawet mogą mieć problem z awansem do głównej drabinki.

Francuską ligę bardzo mocno zdominował zespół LDLC. Łatwa wygrana 3-0 w finale i 12-2 w fazie grupowej. Kompletna dominacja nad resztą stawki, a Vitality razem z czterema innymi zespołami biły się o tę drugą lokatę. Skład nie powala na kolana i tylko Saken przez chwilę pograł w najwyższej klasie rozgrywkowej LEC zmieniając Jiizuke, który był w fatalnej dyspozycji, ale to był jeden weekend, a więc można powiedzieć, że wszyscy mają małe doświadczenie na scenie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Myślę, że tutaj doświadczenie Selfiego czy HeaQu będzie miało kluczowe znaczenie. Do tego trzeba przecież przypomnieć sobie jak Selfie potrafił 'zaorać’ swoich rywali w sezonie Ultraligi, a i IBo na górnej alejce powinien spokojnie poradzić sobie na Shemeka, który wydaje się być zdecydowanie najsłabszym ogniwem w Vitality, a Marcin Lebuda nieraz udowodniał nam, że sam może ponieść grę.

Nie widzę tutaj dobrych rozwiązań dla 'pszczółek’. Solo linię raczej przegrają dość wyraźnie i tylko jakieś genialne zawody Skeanza mogłoby temu zapobiec, ale ciężko oczekiwać po nim takowych, bo leśnikiem jest dobrym lecz niewybitnym. Do tego na dole również nie powinni uzyskać żadnej przewagi i to będzie kolejny spory problem. Myślę, że Vitality na tle Rogue, Big i Origen będzie ekipą gorszą, a kursy są bardzo fajne i daję tutaj aż 85% prognozę na zwycięstwo polskiej ekipy.

MeczTypKursBukmacher
Vitality.bee – Rogue Esports Club21.70TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy Play-in do EU Masters! Origen BCN vs Rogue Esports Club (Typ i analiza)
Następny artykułDrugi dzień Play Inów! Excel UK vs Origen BCN (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.